Informace o Casa Palma

Vítáme Vás na stránce Casa Palma na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Casa Palma, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Casa Palma, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Casa Palma.

  • Casa Palma

Casa Palma Poreč - Pensionhotel - HotelyCasa Palma Poreč - Pensionhotel - HotelyCasa Palma Poreč - Pensionhotel - HotelyCasa Palma Poreč - Pensionhotel - HotelyCasa Palma Poreč - Pensionhotel - HotelyCasa Palma Poreč - Pensionhotel - HotelyCasa Palma Poreč - Pensionhotel - HotelyCasa Palma Poreč - Pensionhotel - HotelyCasa Palma Poreč - Pensionhotel - HotelyCasa Palma Poreč - Pensionhotel - HotelyCasa Palma Poreč - Pensionhotel - HotelyCasa Palma Poreč - Pensionhotel - HotelyCasa Palma Poreč - Pensionhotel - HotelyCasa Palma Poreč - Pensionhotel - HotelyCasa Palma Poreč - Pensionhotel - HotelyCasa Palma Poreč - Pensionhotel - HotelyCasa Palma Poreč - Pensionhotel - Hotely
Název:  Casa Palma
Ulice:  Lanterna 6
Město:  52465 Poreč
Okres:  Poreč okres
Kraj:  Istrijská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudanoslhrronlarzh

Rychlý popis

Casa Palma ve městě Tar nedaleko Poreče se nachází uprostřed středomořské zahrady a nabízí osobitá, moderně zařízená apartmá. Hosté mohou využít all inclusive nabídku v zařízení Valamar Club Tamaris, včetně bohaté snídaně formou bufetu, obědů a večeří s místními nápoji. Povečeřet lze také v taverně Istrijan, kde se od poloviny června do poloviny září podává pozdní snídaně. Prostorná rodinná apartmá v hotelu Palma jsou klimatizovaná a všechny mají 2 koupelny a TV s plochou obrazovkou. Z teras je výhled do okolní svěží zeleně. Wi-Fi je zdarma k dispozici ve všech prostorách. Hotel je součástí rezortu Valamar Club Tamaris. Všichni hosté mohou využívat zařízení a služby hotelu Valamar Club Tamaris, včetně restaurace, bazénů, sportovní aktivit a animačních programů pro děti v rámci klubu Maro. K dispozici je také Nintendo Wii a počítačové hry, obchody a také džusy a občerstvení. Ubytování stojí pouhých 10 km od města Poreč, které proslulo bazilikou sv. Eufrázia s byzantskou mozaikou, zapsanou na seznamu světového dědictví UNESCO. Do centra města vás od dubna do října zaveze kyvadlová doprava a v červnu, v červenci a v srpnu se sem dostanete také lodí. Těšit se můžete na procházky podél řeky Mirny a vyjížďky na kolech podél mořského pobřeží. Casa Palma stojí pouhých 100 metrů od celé řady oblázkových, písečných, dlážděných i travnatých pláží. Nedaleko najdete také supermarkety a místní trh, na kterém lze zakoupit istrijské speciality i místní vína. Centrum Taru je vzdálené 500 metrů.


Důležité informace

Platba se provádí na hotelové recepci, a to v HRK (chorvatská měna) nebo v EUR podle aktuálního směnného kurzu v den platby. Vezměte prosím na vědomí, že částka z vaši kreditní karty bude účtována v HRK. Vaše banka následně převede tuto částku na měnu, ve které je váš účet veden. Díky směnnému kurzu vaší banky může proto dojít k navýšení placené částky oproti částce, která je uvedena v HRK na faktuře.

Zajímavosti v okolí

Novigrad Istria3 kmNovigrad Istria pláže
Poreč8 kmPoreč výlety
Buje14 kmBuje Grad
Umag17 kmUmag kemp
Motovun21 kmMotovun Istrie
Savudrija23 kmSavudrija golf
Korenica26 kmKorenica monument
 
 
facebook g+ twitter