Informace o Hotel Central Slavonski Brod

Vítáme Vás na stránce Hotel Central Slavonski Brod na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Central Slavonski Brod, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Central Slavonski Brod, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Central Slavonski Brod.

  • Hotel Central Slavonski Brod

Hotel Central Slavonski Brod Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Central Slavonski Brod Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Central Slavonski Brod Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Central Slavonski Brod Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Central Slavonski Brod Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Central Slavonski Brod Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Central Slavonski Brod Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Central Slavonski Brod Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Central Slavonski Brod Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Central Slavonski Brod Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Central Slavonski Brod Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Central Slavonski Brod Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Central Slavonski Brod Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Central Slavonski Brod Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Central Slavonski Brod Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Central Slavonski Brod Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Central Slavonski Brod Slavonski Brod - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Central Slavonski Brod
Ulice:  Petra Krešimira IV 45
Město:  35000 Slavonski Brod
Okres:  Slavonski Brod
Kraj:  Brodsko-posávská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1553 Kč
60 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresithusvrubgslhrtrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Central se nachází na hlavní ulici v centru města Slavonski Brod, 5 minut chůze od barokní pevnosti Brod. Nabízí moderní ubytování a restauraci s terasou, kde si můžete vychutnat à la carte snídani. K dispozici je bezplatná půjčovna jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje jsou zařízené v pastelových barvách a mají vlastní koupelnu. V některých je hydromasážní sprcha nebo vířivka. Jsou vybavené TV s plochou obrazovkou, klimatizací a minibarem. Na recepci je možné si půjčit auto a objednat si služby kadeřníka. K dispozici je také konferenční místnost. Na místě nechybí ani bezplatné uzavřené soukromé parkoviště. Nejbližší obchod s potravinami je 20 metrů daleko. Hlavní autobusové nádraží se nachází 100 metrů od hotelu. Central Hotel umožňuje hostům relaxovat v lázeňském centru vzdáleném pouhých 300 metrů. Mezinárodní hranice s Bosnou a Hercegovinou je 1 km daleko.

 
 
facebook g+ twitter