Evropa > Chorvatsko > Přímořsko-gorskokotarská župa > Crikvenica > Selce > Luxury Hotel Amabilis - Adults only

Informace o Luxury Hotel Amabilis - Adults only

Vítáme Vás na stránce Luxury Hotel Amabilis - Adults only na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Luxury Hotel Amabilis - Adults only, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Luxury Hotel Amabilis - Adults only, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Luxury Hotel Amabilis - Adults only.

  • Luxury Hotel Amabilis - Adults only

Luxury Hotel Amabilis - Adults only Selce - Pensionhotel - HotelyLuxury Hotel Amabilis - Adults only Selce - Pensionhotel - HotelyLuxury Hotel Amabilis - Adults only Selce - Pensionhotel - HotelyLuxury Hotel Amabilis - Adults only Selce - Pensionhotel - HotelyLuxury Hotel Amabilis - Adults only Selce - Pensionhotel - HotelyLuxury Hotel Amabilis - Adults only Selce - Pensionhotel - HotelyLuxury Hotel Amabilis - Adults only Selce - Pensionhotel - HotelyLuxury Hotel Amabilis - Adults only Selce - Pensionhotel - HotelyLuxury Hotel Amabilis - Adults only Selce - Pensionhotel - HotelyLuxury Hotel Amabilis - Adults only Selce - Pensionhotel - HotelyLuxury Hotel Amabilis - Adults only Selce - Pensionhotel - HotelyLuxury Hotel Amabilis - Adults only Selce - Pensionhotel - HotelyLuxury Hotel Amabilis - Adults only Selce - Pensionhotel - HotelyLuxury Hotel Amabilis - Adults only Selce - Pensionhotel - HotelyLuxury Hotel Amabilis - Adults only Selce - Pensionhotel - HotelyLuxury Hotel Amabilis - Adults only Selce - Pensionhotel - HotelyLuxury Hotel Amabilis - Adults only Selce - Pensionhotel - Hotely
Název:  Luxury Hotel Amabilis - Adults only
Ulice:  Emila Antića 68
Město:  51266 Selce
Okres:  Crikvenica
Kraj:  Přímořsko-gorskokotarská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanoslhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Luxury Hotel Amabilis je malý butikový hotel se stylově zařízenými pokoji a wellness, který stojí hned u moře a soukromé pláže. Byl postavený v roce 2012, v půvabné obci Selce na crikvenické riviéře. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ke standardnímu vybavení všech pokojů patří klimatizace, satelitní TV s plochou obrazovkou a bezpečnostní schránka. K dispozici je také hlídané parkoviště. Hosté v mohou v Amabilis Luxury Spa vyzkoušet různá ošetření obličeje i těla a masáže. K dispozici je vířivka, parní a klasická sauna a masážní místnost. Ve wellness centru je dále krytý bazén s výhledem na moře a patří k němu i rozlehlá opalovací plocha. Dvě luxusní restaurace, Amabilis a Chandeliers, podávají různé speciality středomořské a mezinárodní kuchyně a také široký výběr kvalitních chorvatských a zahraničních vín. Amabilis Luxury Hotel stojí 30 km od nejbližšího nájezdu na dálnici A6. Hotel zajišťuje dopravu z mezinárodního letiště v Rijece, Záhřebu, Terstu, Benátkách a Lublani.

Zajímavosti v okolí

Šilo5 kmŠilo Krk
Crikvenica-Dramalj6 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Omišalj14 kmOmišalj Krk ostrov
Kraljevica17 kmKraljevica Uvala Scott
Rijeka28 kmRijeka pláže
Mošcenička Draga37 kmMošćenička Draga hotel Marina
Opatija38 kmOpatija apartmány
Ičici38 kmIčići marina
Lovran38 kmLovran Chorvatsko
Josipdol46 kmJosipdol Chorvatsko
 
 
facebook g+ twitter