Informace o Hotel Damianii

Vítáme Vás na stránce Hotel Damianii na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Damianii, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Damianii, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Damianii.

  • Hotel Damianii

Hotel Damianii Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Damianii Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Damianii Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Damianii Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Damianii Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Damianii Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Damianii Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Damianii Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Damianii Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Damianii Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Damianii Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Damianii Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Damianii Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Damianii Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Damianii Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Damianii Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Damianii Omiš - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Damianii
Ulice:  Poljička cesta Golubnika 11A,Duće
Město:  21310 Omiš
Okres:  Omiš
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudanofislhrrotrnlzh

Rychlý popis

Opulentní butikový Hotel Damianii se nachází 5 metrů od Jaderského moře a soukromé písečné pláže s baldachýny, lehátky a slunečníky a nabízí vyhřívaný venkovní bazén, koktejlový bar a sluneční terasu obklopenou zahradou s palmami. K dispozici je bezplatné venkovní i garážové parkovací stání. Hotel se vyznačuje stylovými interiéry a lze v něm zdarma vyžívat Wi-Fi připojení. Všechny pokoje jsou individuálně zařízené a mají terasu nebo balkon, kabelovou SMART TV, masážní vanu a v některých najdete i vlastní saunu. Hosté mohou využívat fitness centrum a objednat si masáže na pokoj. Restaurace hotelu Damiiano nabízí velký výběr dalmatských pokrmů, připravených z čerstvých místních surovin. Podávají se zde snídaně à la carte, přes den lehká jídla a večer gastronomické pochoutky. Hosté mohou stolovat také na venkovní terase. Recepce je otevřená 24 hodin denně a personál může hostům zorganizovat nejrůznější celodenní výlety do okolí s aktivitami, jako je sjezd na kladce (zipline), jízda na kánoi, rafting, foto safari a jeep safari, pěší turistika, volné lezení a prohlídka historických památek. Je možné zajistit i výlety na okolní ostrovy. Na pláži si můžete pronajmout vybavení na vodní sporty. Hotel se nachází v obci Duće, 15 minut chůze od centra městečka Omiš. Nedaleko hotelu se nachází autobusová zastávka s častými spoji do centra Omiše a do historického centra Splitu, které je zapsané na seznamu UNESCO. Hotel může na požádání předem zajistit obousměrnou dopravu na přístaviště trajektů, vlakové a autobusové nádraží a letiště ve Splitu.

Zajímavosti v okolí

Podstrana11 kmPodstrana San Antonio Hotel
Bol20 kmBol Chorvatsko
Split20 kmSplit ubytování
Brela23 kmBrela Makarska
Makarska33 kmMakarska riviéra
Hvar35 kmHvar lezení
Trogir35 kmTrogir památky
Seget Donji37 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica40 kmSeget Vranjica dovolená
Marina47 kmMarina jachting
 
 
facebook g+ twitter