Informace o Villa Gradina

Vítáme Vás na stránce Villa Gradina na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Villa Gradina, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Villa Gradina, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Villa Gradina.

  • Villa Gradina

Villa Gradina Baška Voda - Pensionhotel - HotelyVilla Gradina Baška Voda - Pensionhotel - HotelyVilla Gradina Baška Voda - Pensionhotel - HotelyVilla Gradina Baška Voda - Pensionhotel - HotelyVilla Gradina Baška Voda - Pensionhotel - HotelyVilla Gradina Baška Voda - Pensionhotel - HotelyVilla Gradina Baška Voda - Pensionhotel - HotelyVilla Gradina Baška Voda - Pensionhotel - HotelyVilla Gradina Baška Voda - Pensionhotel - HotelyVilla Gradina Baška Voda - Pensionhotel - HotelyVilla Gradina Baška Voda - Pensionhotel - HotelyVilla Gradina Baška Voda - Pensionhotel - HotelyVilla Gradina Baška Voda - Pensionhotel - HotelyVilla Gradina Baška Voda - Pensionhotel - HotelyVilla Gradina Baška Voda - Pensionhotel - HotelyVilla Gradina Baška Voda - Pensionhotel - HotelyVilla Gradina Baška Voda - Pensionhotel - Hotely
Název:  Villa Gradina
Ulice:  Ulica Ivana Gorana Kovacica 4
Město:  21230 Baška Voda
Okres:  Makarská riviéra
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Villa Gradina se nachází v letovisku Baška Voda, 150 metrů od centra obce a 50 metrů od nejbližší oblázkové pláže, a nabízí zahradu s venkovním grilem i střešní terasu s panoramatickým výhledem na Jaderské moře. Všechny pokoje i apartmány jsou klimatizované a ke každému z nich patří zařízený balkon s výhledem na moře. Součástí apartmánů je vybavený kuchyňský kout a všichni hosté mohou využívat také sdílenou kuchyň. Personál pro vás zajistí výlety lodí na ostrovy Hvar a Brač i rafting na řece Cetině. Na pláži se lze věnovat vodním sportům. Přibližně 11 km od ubytování leží dalmatské město Makarska a 50 km je Villa Gradina vzdálená od letiště Split.


Důležité informace

Informujte prosím Villa Gradina o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Brela3 kmBrela Makarska
Makarska10 kmMakarska riviéra
Bol27 kmBol Chorvatsko
Podstrana35 kmPodstrana San Antonio Hotel
Gradac43 kmGradac pláže
Split45 kmSplit ubytování
Hvar46 kmHvar lezení
 
 
facebook g+ twitter