Evropa > Moldavie > Kišiněv > Jolly Alon Hotel

Informace o Jolly Alon Hotel

Vítáme Vás na stránce Jolly Alon Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Jolly Alon Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Jolly Alon Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Jolly Alon Hotel.

  • Jolly Alon Hotel

Jolly Alon Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyJolly Alon Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyJolly Alon Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyJolly Alon Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyJolly Alon Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyJolly Alon Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyJolly Alon Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyJolly Alon Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyJolly Alon Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyJolly Alon Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyJolly Alon Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyJolly Alon Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyJolly Alon Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyJolly Alon Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyJolly Alon Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyJolly Alon Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyJolly Alon Hotel Kišiněv - Pensionhotel - Hotely
Název:  Jolly Alon Hotel
Ulice:  Maria Cibotari Street 37
Město:  MD 2012 Chişinău
Země:  Moldavie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2856 Kč
1817 lei
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel stojí na tichém místě u parku Štěpána Velikého v centru Kišiněva a nabízí wellness s bazénem, ​​bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Pokoje jsou vybavené klimatizací a příslušenstvím pro přípravu teplých nápojů. Jolly Alon Hotel se může pochlubit také elegantní restaurací s klavírem a akváriem, kde se podávají jídla moldavské a evropské kuchyně, stejně jako místní vína a koňaky. Pokoje a apartmá v hotelu Jolly Alon jsou vybavené minibarem a satelitní TV. Mají vlastní koupelnu se župany a pantoflemi a většina také balkon. Relaxovat můžete turecké či finské sauně nebo ve vířivce. Hotel nabízí dále posilovnu, salon krásy a různé obchody přímo v budově. Od hotelu Jolly Alon dojdete za 4 minuty k Národnímu muzeu výtvarných umění.


Důležité informace

Upozorňujeme, že hosté mají volný vstup do bazénu ráno od 7:00 do 11:00 a večer od 21:00 do 23:00.

 
 
facebook g+ twitter