Evropa > Moldavie > Kišiněv > Codru Hotel

Informace o Codru Hotel

Vítáme Vás na stránce Codru Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Codru Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Codru Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Codru Hotel.

  • Codru Hotel

Codru Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyCodru Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyCodru Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyCodru Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyCodru Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyCodru Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyCodru Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyCodru Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyCodru Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyCodru Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyCodru Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyCodru Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyCodru Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyCodru Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyCodru Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyCodru Hotel Kišiněv - Pensionhotel - HotelyCodru Hotel Kišiněv - Pensionhotel - Hotely
Název:  Codru Hotel
Ulice:  31 August 1989 Street 127
Město:  MD 2012 Chişinău
Země:  Moldavie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2377 Kč
1512 lei
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrubgdanorotrnlelarzhja

Rychlý popis

Codru Hotel se nachází v centru Kišiněvu, pouhých 200 metrů od historické katedrály Zrození. Nabízí elegantní restauraci podávající jídla místní kuchyně a klasicky zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi. Čtyřhvězdičkový Codru Hotel podává každé ráno snídani formou bohatého bufetu. Večer můžete v hotelové restauraci vyzkoušet moldavské speciality a oblíbená jídla evropské kuchyně. Codru Hotel poskytuje pokoje se soukromým balkonem s výhledem na město, klimatizací, kabelovou TV a v některých případech i s masážní vanou. Codru Hotel má neplacené parkoviště. Ke kišiněvskému mezinárodnímu letišti je to odtud asi 15 km.

 
 
facebook g+ twitter