Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Linz Land > Ansfelden > Rosenberger Motor-Hotel Ansfelden

Informace o Rosenberger Motor-Hotel Ansfelden

Vítáme Vás na stránce Rosenberger Motor-Hotel Ansfelden na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Rosenberger Motor-Hotel Ansfelden, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Rosenberger Motor-Hotel Ansfelden, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Rosenberger Motor-Hotel Ansfelden.

  • Rosenberger Motor-Hotel Ansfelden

Rosenberger Motor-Hotel Ansfelden Ansfelden - Pensionhotel - HotelyRosenberger Motor-Hotel Ansfelden Ansfelden - Pensionhotel - HotelyRosenberger Motor-Hotel Ansfelden Ansfelden - Pensionhotel - HotelyRosenberger Motor-Hotel Ansfelden Ansfelden - Pensionhotel - HotelyRosenberger Motor-Hotel Ansfelden Ansfelden - Pensionhotel - HotelyRosenberger Motor-Hotel Ansfelden Ansfelden - Pensionhotel - HotelyRosenberger Motor-Hotel Ansfelden Ansfelden - Pensionhotel - HotelyRosenberger Motor-Hotel Ansfelden Ansfelden - Pensionhotel - HotelyRosenberger Motor-Hotel Ansfelden Ansfelden - Pensionhotel - HotelyRosenberger Motor-Hotel Ansfelden Ansfelden - Pensionhotel - HotelyRosenberger Motor-Hotel Ansfelden Ansfelden - Pensionhotel - HotelyRosenberger Motor-Hotel Ansfelden Ansfelden - Pensionhotel - HotelyRosenberger Motor-Hotel Ansfelden Ansfelden - Pensionhotel - HotelyRosenberger Motor-Hotel Ansfelden Ansfelden - Pensionhotel - HotelyRosenberger Motor-Hotel Ansfelden Ansfelden - Pensionhotel - HotelyRosenberger Motor-Hotel Ansfelden Ansfelden - Pensionhotel - HotelyRosenberger Motor-Hotel Ansfelden Ansfelden - Pensionhotel - Hotely
Název:  Rosenberger Motor-Hotel Ansfelden
Ulice:  Ansfelden
Město:  4052 Ansfelden
Okres:  Linz Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1687 Kč
64 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Motor-Hotel Rosenberger se nachází jen kousek od dálnice A1 ve městě Ansfelden, 10 km od centra Lince. Pokoje nabízí klimatizaci a bezplatný kabelový internet. K dispozici je neplacené soukromé a veřejné parkoviště. Rosenberger Motor-Hotel Ansfelden má světlé pokoje se satelitní TV a koupelnou s toaletními potřebami a fénem. Nabízí 2 restaurace podávající italskou kuchyni a tradiční rakouskou kuchyni. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že pobyt se platí při check-inu. Informujte prosím Rosenberger Motor-Hotel Ansfelden o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Ansfelden790 mAnsfelden Stockinger Hotel
Linec11 kmLinz kempování
Wels20 kmWels výstava psů
Štýr21 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Sattledt23 kmSattledt ubytování
Bad Leonfelden35 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Freistadt37 kmFreistadt obchody
Bad Kreuzen40 kmBad Kreuzen Burg
Grossraming42 kmGrossraming Lehnerhof
Weyer Markt49 kmWeyer Markt Rakousko
zobrazit vše
Lipno nad Vltavou50 kmSkiareál Lipno
Rožmberk nad Vltavou50 kmHrad Rožmberk
 
 
facebook g+ twitter