Evropa > Německo > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > Waldorf Astoria Berlin

Informace o Waldorf Astoria Berlin

Vítáme Vás na stránce Waldorf Astoria Berlin na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Waldorf Astoria Berlin, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Waldorf Astoria Berlin, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Waldorf Astoria Berlin.

  • Waldorf Astoria Berlin

Waldorf Astoria Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyWaldorf Astoria Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyWaldorf Astoria Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyWaldorf Astoria Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyWaldorf Astoria Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyWaldorf Astoria Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyWaldorf Astoria Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyWaldorf Astoria Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyWaldorf Astoria Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyWaldorf Astoria Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyWaldorf Astoria Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyWaldorf Astoria Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyWaldorf Astoria Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyWaldorf Astoria Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyWaldorf Astoria Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyWaldorf Astoria Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyWaldorf Astoria Berlin Berlín - Pensionhotel - Hotely
Název:  Waldorf Astoria Berlin
Ulice:  Hardenbergstr. 28
Město:  10623 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4474 Kč
189 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Waldorf Astoria Berlin se nachází v srdci západního Berlína, v blízkosti exkluzivní nákupní třídy Kurfürstendamm. Nabízí elegantní moderní atmosféru v duchu stylu art deco. Relaxovat zde můžete při některé z originálních procedur ve wellness Guerlain, které je první v Německu. Waldorf Astoria nabízí elegantní pokoje s velkou TV s plochou obrazovkou a zábavním systémem. Z francouzských oken je panoramatický výhled na město. V horních patrech najdete nejvýše položená apartmá v Berlíně, některá dokonce se soukromou terasou. Restaurace ROCA nabízí lehká sezónní jídla a pokrmy středomořské kuchyně, mezi která patří malá rustikální jídla, jež chutnají jako domácí. Velká část jídelníčku je také v nabídce s sebou. Na drink si můžete zajít do baru Lang. Ve wellness centru Guerlain si můžete objednat celou řadu kosmetických procedur a masáží. Najdete tu i krytý bazén. Aktivnější hosté mohou zajít do moderního fitness centra. V 15. patře najdete knihovnu s nádherným výhledem na město. Od hotelu dojedete za 8 minut autem na berlínské hlavní nádraží a na letiště Tegel to autem trvá 40 minut.


Důležité informace

Upozorňujeme, že wellness centrum je k dispozici za příplatek. Vezměte prosím na vědomí, že restaurace Les Solistes by Pierre Gagnaire bude 1. ledna 2017 zavřená.

Zajímavosti v okolí

Berlín6 kmBerlín zajímavosti
Berlín6 kmBerlín Alexanderplatz
Mittenwalde31 kmMittenwalde Braniborsko
Motzen38 kmMotzen Motzener See
Luckenwalde48 kmLuckenwalde vodní park
 
 
facebook g+ twitter