Severní Amerika > Mexico > Mexico City > Courtyard by Marriott Mexico City Airport

Informace o Courtyard by Marriott Mexico City Airport

Vítáme Vás na stránce Courtyard by Marriott Mexico City Airport na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Courtyard by Marriott Mexico City Airport, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Courtyard by Marriott Mexico City Airport, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Courtyard by Marriott Mexico City Airport.

  • Courtyard by Marriott Mexico City Airport

Courtyard by Marriott Mexico City Airport Mexico City - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Mexico City Airport Mexico City - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Mexico City Airport Mexico City - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Mexico City Airport Mexico City - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Mexico City Airport Mexico City - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Mexico City Airport Mexico City - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Mexico City Airport Mexico City - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Mexico City Airport Mexico City - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Mexico City Airport Mexico City - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Mexico City Airport Mexico City - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Mexico City Airport Mexico City - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Mexico City Airport Mexico City - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Mexico City Airport Mexico City - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Mexico City Airport Mexico City - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Mexico City Airport Mexico City - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Mexico City Airport Mexico City - Pensionhotel - HotelyCourtyard by Marriott Mexico City Airport Mexico City - Pensionhotel - Hotely
Název:  Courtyard by Marriott Mexico City Airport
Ulice:  Sinaloa 31, Penon de los Banos
Město:  15520 Mexico City
Země:  Mexico
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1967 Kč
$84
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Courtyard by Marriott Mexico City Airport leží u mezinárodního letiště v Mexico City a hostům nabízí posilovnu a nepřetržitě otevřenou recepci. K dispozici je také Wi-Fi zdarma, bezplatný kabelový internet a pokojová služba 24 hodin denně. Pokoje a apartmá mají klimatizaci, satelitní TV a posezení s pohovkou. Ve vlastní koupelně najdete sprchový kout a fén. Courtyard by Marriott Mexico City Airport připravuje snídaně. Na požádání a za příplatek lze zajistit kyvadlovou dopravu na letiště.

 
 
facebook g+ twitter