Evropa > Ukrajina > Kyjev > Fairmont Grand Hotel Kyiv

Informace o Fairmont Grand Hotel Kyiv

Vítáme Vás na stránce Fairmont Grand Hotel Kyiv na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Fairmont Grand Hotel Kyiv, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Fairmont Grand Hotel Kyiv, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Fairmont Grand Hotel Kyiv.

  • Fairmont Grand Hotel Kyiv

Fairmont Grand Hotel Kyiv Kyjev - Pensionhotel - HotelyFairmont Grand Hotel Kyiv Kyjev - Pensionhotel - HotelyFairmont Grand Hotel Kyiv Kyjev - Pensionhotel - HotelyFairmont Grand Hotel Kyiv Kyjev - Pensionhotel - HotelyFairmont Grand Hotel Kyiv Kyjev - Pensionhotel - HotelyFairmont Grand Hotel Kyiv Kyjev - Pensionhotel - HotelyFairmont Grand Hotel Kyiv Kyjev - Pensionhotel - HotelyFairmont Grand Hotel Kyiv Kyjev - Pensionhotel - HotelyFairmont Grand Hotel Kyiv Kyjev - Pensionhotel - HotelyFairmont Grand Hotel Kyiv Kyjev - Pensionhotel - HotelyFairmont Grand Hotel Kyiv Kyjev - Pensionhotel - HotelyFairmont Grand Hotel Kyiv Kyjev - Pensionhotel - HotelyFairmont Grand Hotel Kyiv Kyjev - Pensionhotel - HotelyFairmont Grand Hotel Kyiv Kyjev - Pensionhotel - HotelyFairmont Grand Hotel Kyiv Kyjev - Pensionhotel - HotelyFairmont Grand Hotel Kyiv Kyjev - Pensionhotel - HotelyFairmont Grand Hotel Kyiv Kyjev - Pensionhotel - Hotely
Název:  Fairmont Grand Hotel Kyiv
Ulice:  Naberezhno-Khreshatytska Street 1
Město:  04070 Kiev
Země:  Ukrajina
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
16772 Kč
7273 ₴
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento elegantní 5hvězdičkový hotel se nachází v centru čtvrti Podil v Kyjevě. Nabízí prostorné pokoje o rozloze 40 m², wellness centrum, posilovnu a oceněnou restauraci Vogue. Fairmont Grand Hotel Kyiv má pokoje s TV s plochou obrazovkou, minibarem a psacím stolem. Součástí je koupelna s župany, pantoflemi a toaletními potřebami zdarma. Snídaně se podává v restauraci Vogue, která se vyznačuje vynikajícími menu, prostorným interiérem a útulnou atmosféru. K nabídce patří pokrmy evropské, čínské a ukrajinské kuchyně. K dispozici je také dobře zásobený bar s různými nápoji. Hosté mohou navštívit místní, nově otevřenou kavárnu Sweet Book Pastry&Library a při čtení v lobby si vychutnat dezert s kávou. Fairmont Grand Hotel Kyiv leží pouhých 100 metrů od kyjevského přístavu na řece Dněpr. Stanice metra Poctovaia Ploshad je 70 metrů daleko. Fairmont Grand Hotel Kyiv je vzdálený 4,5 km od centrálního vlakového nádraží a 37 km od mezinárodního letiště Boryspil. Hotel pro vás může zajistit parkování na hotelovém soukromém parkovišti.

 
 
facebook g+ twitter