Evropa > Ukrajina > Kyjev > City Hotel

Informace o City Hotel

Vítáme Vás na stránce City Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu City Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt City Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro City Hotel.

  • City Hotel

City Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Kyjev - Pensionhotel - Hotely
Název:  City Hotel
Ulice:  Bogdana Khmelnitskogo Street 56А
Město:  01030 Kiev
Země:  Ukrajina
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
7708 Kč
3343 ₴
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

City Hotel se nachází jen 5 minut chůze od známého kyjevského bulváru Chreščatyk a nabízí prostorné fitness centrum, nepřetržitě otevřenou recepci a Wi-Fi zdarma. Moderní pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Klimatizované pokoje mají minibar, bezpečnostní schránku a vlastní koupelnu s župany. Ve všech najdete vkusné klasické zařízení s koberci a francouzská okna. V restauraci Matisse s vysokými stropy a panoramatickými okny se podávají jídla italské a francouzské kuchyně. Snídaně je zahrnuta v ceně pokoje. City Hotel se nachází 3 minuty chůze od budovy Opery a za 6 minut lze dojít ke chrámu sv. Vladimíra. Do botanické zahrady to budete mít pěšky také jen 5 minut. Hotelové parkoviště je neplacené.

 
 
facebook g+ twitter