Informace o Hunguest Hotel Freya

Vítáme Vás na stránce Hunguest Hotel Freya na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hunguest Hotel Freya, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hunguest Hotel Freya, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hunguest Hotel Freya.

  • Hunguest Hotel Freya

Hunguest Hotel Freya Zalakaros - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Freya Zalakaros - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Freya Zalakaros - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Freya Zalakaros - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Freya Zalakaros - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Freya Zalakaros - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Freya Zalakaros - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Freya Zalakaros - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Freya Zalakaros - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Freya Zalakaros - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Freya Zalakaros - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Freya Zalakaros - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Freya Zalakaros - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Freya Zalakaros - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Freya Zalakaros - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Freya Zalakaros - Pensionhotel - HotelyHunguest Hotel Freya Zalakaros - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hunguest Hotel Freya
Ulice:  Termál u. 7.
Město:  8749 Zalakaros
Okres:  Nagykanizsa
Kraj:  Zala / Zalaegerszeg
Země:  Maďarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1696 Kč
66 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudaslhrrotrnlarzh

Rychlý popis

Hunguest Hotel Freya se nachází v pěkně upraveném parku v centru města Zalakaros, u termálních lázní Granit s různými vnitřními a venkovními bazény s tobogány, a nabízí každému hostu 1 vstupenku do parku Granit. Všechny pokoje mají balkon a minibar. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. V restauraci se připravují maďarské speciality a jídla mezinárodní kuchyně. Během pobytu si můžete dopřát nejrůznější terapeutické procedury využívající léčivou vodu. S lázněmi je hotel pohodlně propojený chodbou. Na autobusové nádraží Zalakaros je to 50 metrů.


Důležité informace

Upozorňujeme, že venkovní bazén termálního a zábavního parku Granit je otevřený od 28. dubna do 30. září.

 
 
facebook g+ twitter