Evropa > Chorvatsko > Zadarská župa > Zadar okres > Zadar > Art Hotel Kalelarga

Informace o Art Hotel Kalelarga

Vítáme Vás na stránce Art Hotel Kalelarga na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Art Hotel Kalelarga, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Art Hotel Kalelarga, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Art Hotel Kalelarga.

  • Art Hotel Kalelarga

Art Hotel Kalelarga Zadar - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Kalelarga Zadar - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Kalelarga Zadar - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Kalelarga Zadar - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Kalelarga Zadar - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Kalelarga Zadar - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Kalelarga Zadar - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Kalelarga Zadar - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Kalelarga Zadar - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Kalelarga Zadar - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Kalelarga Zadar - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Kalelarga Zadar - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Kalelarga Zadar - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Kalelarga Zadar - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Kalelarga Zadar - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Kalelarga Zadar - Pensionhotel - HotelyArt Hotel Kalelarga Zadar - Pensionhotel - Hotely
Název:  Art Hotel Kalelarga
Ulice:  Ulica Majke Margarite 1
Město:  23000 Zadar
Okres:  Zadar okres
Kraj:  Zadarská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanoslhrnlarzhja

Rychlý popis

Art Hotel Kalelarga stojí v samém srdci starobylého Zadaru, na promenádě Kalelarga, a poskytuje ubytování v moderních, klimatizovaných pokojích, bezplatné Wi-Fi a restauraci. Všechny pokoje jsou individuálně zařízené a laděné do odstínů béžové barvy s kamennými prvky, které odrážejí charakter promenády Kalelarga. Najdete v nich satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s vanou, fénem a toaletními potřebami zdarma. Hotel dělí jen pár kroků od prerománského kostela svatého Donáta a římského fóra, 3 minuty chůze od monumentální městské brány a 800 metrů od moderních atrakcí zvaných Mořské varhany a Pozdrav slunci. Historické centrum je plné malebných kaváren a restaurací, ve kterých se podávají místní speciality i mezinárodní jídla. Na obchody s potravinami a suvenýry narazíte na každém rohu a pláž Kolovare s volejbalovými kurty a hřištěm je od ubytování vzdálená 20 minut chůze. Kalelarga Art Hotel leží 5 minut chůze od zadarského přístavu, odkud vyplouvají trajekty do mnohých jadranských měst a na řadu ostrovů, 4 km od autobusového nádraží v Zadaru a 15 km od mezinárodního letiště Zadar.

Zajímavosti v okolí

Zadar745 mZadar Chorvatsko
Sukošan11 kmSukošan apartmány
Privlaka19 kmPrivlaka u Zadaru
Biograd na Moru27 kmBiograd na moru kemp
Karin Gornji33 kmGornji Karin apartmány
 
 
facebook g+ twitter