Informace o Hotel U Labutě

Vítáme Vás na stránce Hotel U Labutě na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel U Labutě, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel U Labutě, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel U Labutě.

  • Hotel U Labutě

Hotel U Labutě Žďár nad Sázavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Labutě Žďár nad Sázavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Labutě Žďár nad Sázavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Labutě Žďár nad Sázavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Labutě Žďár nad Sázavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Labutě Žďár nad Sázavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Labutě Žďár nad Sázavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Labutě Žďár nad Sázavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Labutě Žďár nad Sázavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Labutě Žďár nad Sázavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Labutě Žďár nad Sázavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Labutě Žďár nad Sázavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Labutě Žďár nad Sázavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Labutě Žďár nad Sázavou - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel U Labutě
Ulice:  Nám. Republiky 70
Město:  59101 Žďár nad Sázavou
Okres:  Žďár nad Sázavou okres
Kraj:  Vysočina kraj
Země:  Česká republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
980 Kč
40 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

V hotelu U Labutě v centru Žďáru nad Sázavou najdete restauraci, která nabízí českou a mezinárodní kuchyni. V celém areálu hotelu je dostupné Wi-Fi zdarma a denně se podává čerstvě připravená snídaně. Všechny ubytovací jednotky mají posezení, TV a koupelnu. V apartmánech je kuchyňský kout a lednice. Na vyžádání je k dispozici elektrická konvice. V létě můžete jíst na terase restaurace. Přímo před hotelem U Labutě je k dispozici bezplatné parkoviště a v hotelu je také úschovna kol. Na vyžádání lze zajistit kyvadlovou dopravu. Jen 300 metrů od budovy najdete obchod s potravinami. Lyžařský areál Harusův Kopec je vzdálený 10 km a za 5 minut dojedete k běžeckým tratím. Místní zámek ve Žďáru nad Sázavou, kde také najdete muzeum knih, stojí 2 km od hotelu. Hotel U Labutě se nachází 30 km od malebného hradu Pernštejn.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Hotel U Labutě o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Nové Město na Moravě9 kmSki Snowpark
Svratka19 kmSki areál Svratka
Bystřice nad Pernštejnem20 kmSKI Jimramov
Hlinsko v Čechách22 kmLyžařský areál v Hlinsko v Čechách
Dalečín23 kmSki areál Dalečín
Bystřice nad Pernštejnem25 kmSki areál Karasín
Jihlava30 kmSki areál Šacberk
Nedvědice pod Pernštejnem30 kmHrad Pernštejn
Jihlava31 kmZoologická zahrada Jihlava
Jihlava32 kmHorácké divadlo Jihlava
zobrazit vše
Jihlava32 kmAquapark Vodní ráj Jihlava
Jihlava32 kmMuzeum Vysočiny Jihlava
Jihlava32 kmKino Dukla Jihlava
Jihlava33 kmBazén Evžena Rošického Jihlava
Kunštát35 kmVlek Hodonín
Svojanov35 kmHrad Svojanov
Lipnice nad Sázavou39 kmStátní hrad Lipnice
Třebíč39 kmBazilika sv. Prokopa
Kunštát42 kmStátní zámek Kunštát
Náměšť nad Oslavou43 kmNáměšť nad Oslavou
Jihlava43 kmLyžařský areál Čeřínek
Náměšť nad Oslavou43 kmStátní zámek Náměšť nad Oslavou
Kralice nad Oslavou45 kmPamátník Bible Kralické
Lysice45 kmStátní zámek Lysice
Mohelno50 kmDalešická přehrada
 
 
facebook g+ twitter