Informace o Hotel Šumava

Vítáme Vás na stránce Hotel Šumava na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Šumava, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Šumava, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Šumava.

  • Hotel Šumava

Hotel Šumava Vyšší Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Šumava Vyšší Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Šumava Vyšší Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Šumava Vyšší Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Šumava Vyšší Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Šumava Vyšší Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Šumava Vyšší Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Šumava Vyšší Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Šumava Vyšší Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Šumava Vyšší Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Šumava Vyšší Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Šumava Vyšší Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Šumava Vyšší Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Šumava Vyšší Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Šumava Vyšší Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Šumava Vyšší Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Šumava Vyšší Brod - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Šumava
Ulice:  Náměstí 47
Město:  38273 Vyšší Brod
Okres:  Český Krumlov okres
Kraj:  Jihočeský kraj
Země:  Česká republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1030 Kč
39 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Šumava se nachází na horním náměstí ve Vyšším Brodě, 9 km od lyžařského střediska Stemstein. Nabízí pokoje s TV a koupelnou. Na místě je k dispozici restaurace s letní terasou, kde se podávají jídla české i mezinárodní kuchyně. Ve všech pokojích funguje zdarma Wi-Fi. Šumava Hotel zajišťuje půjčování raftů a lodí, na nichž můžete sjíždět 10 minut chůze vzdálenou Vltavu. Vyjížďky na koních jsou dostupné 4 km odtud. K cisterciáckému klášteru ve Vyšším Brodě dojdete za 10 minut a ke hradu Rožmberk nad Vltavou je to 15 minut jízdy. Autobusová zastávka a vlaková stanice ve Vyšším Brodě jsou vzdálené do 15 minut chůze odtud. Na místě je zdarma dostupné veřejné parkování.


Důležité informace

Informujte prosím Hotel Šumava o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Rožmberk nad Vltavou7 kmHrad Rožmberk
Lipno nad Vltavou8 kmSkiareál Lipno
Bad Leonfelden11 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Frymburk13 kmPutování po Česku a poznávání jeho krás
Freistadt19 kmFreistadt obchody
Český Krumlov20 kmJezdecký klub Slupenec
Český Krumlov22 kmKostel svatého Víta
Český Krumlov23 kmStátní hrad a zámek Český Krumlov
Zlatá Koruna28 kmKlášter Zlatá Koruna
Linec35 kmLinz kempování
zobrazit vše
Nové Hrady40 kmStátní hrad Nové Hrady
České Budějovice42 kmHvězdárna a Planetárium
České Budějovice43 kmVýstaviště České Budějovice
Ansfelden46 kmAnsfelden Stockinger Hotel
České Žleby50 kmLyžařský areál České Žleby
Hluboká nad Vltavou50 kmStátní zámek Hluboká
 
 
facebook g+ twitter