Informace o Hotel Růže

Vítáme Vás na stránce Hotel Růže na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Růže, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Růže, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Růže.

  • Hotel Růže

Hotel Růže Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Růže Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Růže Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Růže Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Růže Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Růže Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Růže Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Růže Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Růže Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Růže Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Růže Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Růže Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Růže Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Růže Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Růže Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Růže Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Růže Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Růže
Ulice:  Rožmberk nad Vltavou 78
Město:  38218 Rožmberk nad Vltavou
Okres:  Český Krumlov okres
Kraj:  Jihočeský kraj
Země:  Česká republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1030 Kč
39 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresitrunlarzh

Rychlý popis

Hotel Růže sídlí v historické budově v centru Rožmberku nad Vltavou. Je zařízen v renesančním stylu a nabízí restauraci s terasou a pivnicí. Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Lyžařský areál Lipno leží 20 km odtud. Pokoje s výhledem na hrad nebo na řeku jsou vybavené TV a mají vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou. V některých je také posezení nebo rozkládací pohovka. Vltava protéká 100 metrů odtud a na hrad Rožmberk nad Vltavou je to 300 metrů. Klášter Vyšší Brod se nachází 9 km odtud. Přibližně 25 km od hotelu leží Český Krumlov a rakouské lyžařské středisko Sternstein. Soukromé hotelové parkoviště lze využívat zdarma. Přímo v hotelu si můžete pronajmout lodě i vybavení na rafting a počítat lze také s úschovnou.


Důležité informace

Plánujete-li svůj příjezd mimo provozní dobu recepce, informujte o tom prosím Hotel Růže předem. Pro zaručení rezervace je nutné uhradit zálohu bankovním převodem. Pokyny k platbě obdržíte od hotelu po provedení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Rožmberk nad Vltavou156 mHrad Rožmberk
Lipno nad Vltavou10 kmSkiareál Lipno
Frymburk15 kmPutování po Česku a poznávání jeho krás
Český Krumlov16 kmJezdecký klub Slupenec
Bad Leonfelden16 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Český Krumlov18 kmKostel svatého Víta
Český Krumlov18 kmStátní hrad a zámek Český Krumlov
Freistadt20 kmFreistadt obchody
Zlatá Koruna23 kmKlášter Zlatá Koruna
Nové Hrady34 kmStátní hrad Nové Hrady
zobrazit vše
České Budějovice37 kmHvězdárna a Planetárium
České Budějovice37 kmVýstaviště České Budějovice
Linec40 kmLinz kempování
Hluboká nad Vltavou45 kmStátní zámek Hluboká
Netolice48 kmStátní zámek Kratochvíle
Třeboň48 kmSchwarzenberská hrobka v Domaníně
Třeboň48 kmLázně Aurora
Třeboň49 kmRybník Svět
Třeboň49 kmMěstská hala Roháč
Třeboň49 kmStátní zámek Třeboň
Lomnice nad Lužnicí49 kmCOP Slověnický mlýn
Třeboň50 kmBertiny lázně Třeboň
České Žleby50 kmLyžařský areál České Žleby
 
 
facebook g+ twitter