Asie > Jordánsko > Ammán > Mamaya Hotel

Informace o Mamaya Hotel

Vítáme Vás na stránce Mamaya Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Mamaya Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Mamaya Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Mamaya Hotel.

  • Mamaya Hotel

Mamaya Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyMamaya Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyMamaya Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyMamaya Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyMamaya Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyMamaya Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyMamaya Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyMamaya Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyMamaya Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyMamaya Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyMamaya Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyMamaya Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyMamaya Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyMamaya Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyMamaya Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyMamaya Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyMamaya Hotel Ammán - Pensionhotel - Hotely
Název:  Mamaya Hotel
Ulice:  Amman - Down Town - King Faisal Street - Beside the Arab Bank
Město:  Amman
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
392 Kč
15 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Mamaya Hotel se nachází 10 minut chůze od římského amfiteátru a románského hradu. Nabízí pohodlné ubytování s Wi-Fi zdarma. Na místě je zdarma dostupné soukromé parkoviště. Mamaya poskytuje klimatizované pokoje s mimořádně dlouhými postelemi, satelitní TV, žehličkou, žehlicím prknem, možností přípravy čaje/kávy a osobním sejfem. Personál je k dispozici 24 hodin denně a rád vám pomůže zajistit výlety do okolí Ammánu. Nechybí ani služba čištění oděvů a praní prádla. Mamaya Hotel je 5 minut jízdy daleko od starobylé citadely Jabal Al Qalaa a na mezinárodní letiště Queen Alia dojedete autem za 40 minut.


Důležité informace

Zkontrolujte si prosím své vízové povinnosti.

 
 
facebook g+ twitter