Afrika > Tunisko > Tabarka > Hotel Les Mimosas

Informace o Hotel Les Mimosas

Vítáme Vás na stránce Hotel Les Mimosas na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Les Mimosas, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Les Mimosas, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Les Mimosas.

  • Hotel Les Mimosas

Hotel Les Mimosas Tabarka - Pensionhotel - HotelyHotel Les Mimosas Tabarka - Pensionhotel - HotelyHotel Les Mimosas Tabarka - Pensionhotel - HotelyHotel Les Mimosas Tabarka - Pensionhotel - HotelyHotel Les Mimosas Tabarka - Pensionhotel - HotelyHotel Les Mimosas Tabarka - Pensionhotel - HotelyHotel Les Mimosas Tabarka - Pensionhotel - HotelyHotel Les Mimosas Tabarka - Pensionhotel - HotelyHotel Les Mimosas Tabarka - Pensionhotel - HotelyHotel Les Mimosas Tabarka - Pensionhotel - HotelyHotel Les Mimosas Tabarka - Pensionhotel - HotelyHotel Les Mimosas Tabarka - Pensionhotel - HotelyHotel Les Mimosas Tabarka - Pensionhotel - HotelyHotel Les Mimosas Tabarka - Pensionhotel - HotelyHotel Les Mimosas Tabarka - Pensionhotel - HotelyHotel Les Mimosas Tabarka - Pensionhotel - HotelyHotel Les Mimosas Tabarka - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Les Mimosas
Ulice:  Avenue Habib Bourguiba Tabarka
Město:  8110 Tabarka
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
708 Kč
27 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitsvrutrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Les Mimosas se nachází pouhých 500 metrů od pláže ve městě Tabarka a nabízí venkovní bazén lemovaný lehátky. Hotelová restaurace poskytuje výhled na moře a hory. Klimatizované pokoje jsou jednoduše zařízené a vybavené satelitní TV a telefonem. Každý pokoj zahrnuje vlastní koupelnu se sprchovým koutem. V restauraci si můžete vychutnat tradiční tuniské speciality a pokrmy mezinárodní kuchyně připravené z místních surovin. Les Mimosas má také snack bar s terasou a grilem. Na místě je bezplatné soukromé parkoviště a mezinárodní letiště Tabarka-Ain je vzdáleno 15 minut jízdy. Hotel je situován v centru města, 10 minut chůze od přístavu.

 
 
facebook g+ twitter