Informace o Hotel Vltava

Vítáme Vás na stránce Hotel Vltava na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Vltava, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Vltava, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Vltava.

  • Hotel Vltava

Hotel Vltava Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Vltava Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Vltava Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Vltava Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Vltava Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Vltava Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Vltava Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Vltava Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Vltava Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Vltava Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Vltava Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Vltava Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Vltava Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Vltava Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Vltava Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Vltava Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Vltava Frymburk - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Vltava
Ulice:  Frymburk 45
Město:  38279 Frymburk
Okres:  Český Krumlov okres
Kraj:  Jihočeský kraj
Země:  Česká republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
928 Kč
35 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Vltava se nachází v historickém městečku Frymburk v jižních Čechách, pouhých 100 metrů od břehu jezera Lipno. Nabízí saunu, krytý bazén, bezplatné Wi-Fi a restauraci, která podává českou i mezinárodní kuchyni a vybraná vína. Všechny pokoje v Hotelu Vltava mají satelitní TV a vlastní koupelnu. Některé mají také lednici. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Relaxovat můžete na zahradě a sluneční terase a k dispozici je také výběr masáží. Hosté mohou využívat tenisový kurt a půjčit si horská kola.K dispozici je i dětský koutek. Můžete se také vydat na plavbu vyhlídkovou lodí po přehradě nebo se potápět, rybařit či jezdit na kánoi jak na přehradě, tak na Vltavě. V zimě jsou ve Frymburku dostupné 2 sjezdovky pro začátečníky a dalších 5 sjezdovek najdete ve středisku Kramolín, které je vzdálené 5 km. K dispozici je tam také 25 km běžkařských tratí a na přehradě se dá bruslit.


Důležité informace

Upozorňujeme, že děti do 3 let mají na stávajících postelích pobyt zdarma.

Zajímavosti v okolí

Frymburk18 mPutování po Česku a poznávání jeho krás
Lipno nad Vltavou5 kmSkiareál Lipno
Rožmberk nad Vltavou15 kmHrad Rožmberk
Bad Leonfelden18 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Český Krumlov19 kmJezdecký klub Slupenec
Český Krumlov20 kmKostel svatého Víta
Český Krumlov21 kmStátní hrad a zámek Český Krumlov
Zlatá Koruna27 kmKlášter Zlatá Koruna
Freistadt31 kmFreistadt obchody
České Žleby38 kmLyžařský areál České Žleby
zobrazit vše
Linec41 kmLinz kempování
České Budějovice42 kmHvězdárna a Planetárium
České Budějovice42 kmVýstaviště České Budějovice
Waldkirchen43 kmWaldkirchen bazén
Netolice45 kmStátní zámek Kratochvíle
Nové Hrady48 kmStátní hrad Nové Hrady
Hluboká nad Vltavou48 kmStátní zámek Hluboká
 
 
facebook g+ twitter