Evropa > Polsko > Sopot > Mera Spa Hotel

Informace o Mera Spa Hotel

Vítáme Vás na stránce Mera Spa Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Mera Spa Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Mera Spa Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Mera Spa Hotel.

  • Mera Spa Hotel

Mera Spa Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyMera Spa Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyMera Spa Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyMera Spa Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyMera Spa Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyMera Spa Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyMera Spa Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyMera Spa Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyMera Spa Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyMera Spa Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyMera Spa Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyMera Spa Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyMera Spa Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyMera Spa Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyMera Spa Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyMera Spa Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyMera Spa Hotel Sopot - Pensionhotel - Hotely
Název:  Mera Spa Hotel
Ulice:  ul. Bitwy pod Płowcami 59
Město:  81-731 Sopot
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1997 Kč
380 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Mera Hotel & Spa se nachází pouhých 50 metrů od písečné pláže a kombinuje skandinávskou a regionální architekturu. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a balkonem. Hosté mohou využívat rozsáhlého wellness zázemí, bazénů a saun zdarma. Mera poskytuje elegantní pokoje s klimatizací, moderní koupelnou. Ve všech najdete satelitní TV s plochou obrazovkou, psací stůl, minibar i láhev minerální vody zdarma. Výhled směřuje na moře nebo do parku. Hotel Mera má celkem 4 bazény s náladovým osvětlením a vodopády. Jedním z nich je venkovní bazén na střeše. Během pobytu si můžete objednat profesionální masáž nebo relaxovat v některé z hotelových saun. Pro děti je připravená herna a dětské hřiště. K dispozici jsou také 2 restaurace, Brasserie a Pescatore. V první z nich se podávají snídaně formou bufetu a druhá se specializuje na rybí pokrmy. Během léta je u střešního bazénu otevřený bar se širokou nabídkou nápojů. Mera Hotel & Spa stojí 1,5 km od mola a má půjčovnu jízdních kol. Na vlakové nádraží Sopot je to 2,1 km.

 
 
facebook g+ twitter