Informace o Hotel Leyla

Vítáme Vás na stránce Hotel Leyla na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Leyla, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Leyla, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Leyla.

  • Hotel Leyla

Hotel Leyla Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Leyla Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Leyla Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Leyla Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Leyla Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Leyla Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Leyla Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Leyla Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Leyla Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Leyla Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Leyla Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Leyla Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Leyla Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Leyla Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Leyla Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Leyla Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Leyla Frymburk - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Leyla
Ulice:  Frymburk 181
Město:  382 79 Frymburk
Okres:  Český Krumlov okres
Kraj:  Jihočeský kraj
Země:  Česká republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1496 Kč
57 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Leyla je postavený ve stylu alpské chaty a nachází ve Frymburku, v bezprostřední blízkosti Lipenské přehrady. Nabízí pokoje, apartmá a apartmány s dřevěnými interiéry a Wi-Fi zdarma. Má také restauraci s terasou, odkud je výhled na Lipno, ve které se podávají speciality české a mezinárodní kuchyně, včetně pokrmů z čerstvých ryb. Každé ráno se připravuje snídaně. Všechny pokoje a apartmá mají posezení. Z většiny se otevírá výhled na přehradu a zalesněnou Šumavu, kde lze v zimě lyžovat. Hotel Leyla stojí přímo u sjezdovek pro začátečníky. Pokročilí lyžaři a snowboardisté mohou využívat moderní skiareál Lipno, který odtud leží 7 km. Na Lipně je možné v zimě bruslit. Hotel Leyla je dobrým výchozím bodem pro houbaření, pěší turistiku a cykloturistiku ve zdejším regionu. V dosahu 300 metrů najdou hosté tenisový kurt a půjčovnu jízdních kol a in-line bruslí. Dráha pro in-line bruslaře vede přímo kolem hotelu. Lipenská přehrada je vhodná ke koupání a potápění. Asi 8 km od Hotelu Leyla si mohou hosté pronajmout kánoe, rafty nebo plachetnice.


Důležité informace

Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.

Zajímavosti v okolí

Frymburk449 mPutování po Česku a poznávání jeho krás
Lipno nad Vltavou5 kmSkiareál Lipno
Rožmberk nad Vltavou15 kmHrad Rožmberk
Bad Leonfelden18 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Český Krumlov19 kmJezdecký klub Slupenec
Český Krumlov20 kmKostel svatého Víta
Český Krumlov21 kmStátní hrad a zámek Český Krumlov
Zlatá Koruna27 kmKlášter Zlatá Koruna
Freistadt31 kmFreistadt obchody
České Žleby39 kmLyžařský areál České Žleby
zobrazit vše
Linec41 kmLinz kempování
České Budějovice42 kmHvězdárna a Planetárium
České Budějovice42 kmVýstaviště České Budějovice
Waldkirchen43 kmWaldkirchen bazén
Netolice45 kmStátní zámek Kratochvíle
Nové Hrady47 kmStátní hrad Nové Hrady
Hluboká nad Vltavou48 kmStátní zámek Hluboká
 
 
facebook g+ twitter