Informace o Hotel Maxant

Vítáme Vás na stránce Hotel Maxant na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Maxant, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Maxant, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Maxant.

  • Hotel Maxant

Hotel Maxant Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Maxant Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Maxant Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Maxant Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Maxant Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Maxant Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Maxant Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Maxant Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Maxant Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Maxant Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Maxant Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Maxant Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Maxant Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Maxant Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Maxant Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Maxant Frymburk - Pensionhotel - HotelyHotel Maxant Frymburk - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Maxant
Ulice:  Frymburk 80
Město:  38279 Frymburk
Okres:  Český Krumlov okres
Kraj:  Jihočeský kraj
Země:  Česká republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1676 Kč
64 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudafirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Rodinný Hotel Maxant se nachází v malebném městečku Frymburk, přímo na břehu vodní nádrže Lipno. Má svoji restauraci s nabídkou tradičních jídel a wellness centrum s parní saunou a krytým bazénem, kam mají hosté vstup zdarma. Pokoje hotelu Maxant mají dřevěné podlahy, satelitní TV, příslušenství pro přípravu čaje nebo kávy a koupelnu s župany a fénem. V každém pokoji je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení k internetu. Ve wellness centru najdete saunu, infračervenou saunu, vířivku a solárium. Můžete se objednat také na masáže a kosmetická ošetření. V restauraci se podávají česká i mezinárodní jídla a bohatá snídaně formou bufetu. Na místě dále najdete letní terasu, zimní zahradu a prodejnu s lahůdkami. Hotel Maxant zdarma poskytuje parkoviště. V okolí vodní nádrže Lipno se nabízí mnoho příležitostí pro pěší turistiku, cyklistiku a rybolov. Vezměte prosím také na vědomí, že všechny pokoje jsou nekuřácké. Pokud si přejete kouřit na pokoji, vyžádejte si prosím pokoj s balkonem, který je přidělován za příplatek.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že o přistýlku nebo dětskou postýlku je třeba požádat předem. Vedení pak musí jejich dostupnost potvrdit.

Zajímavosti v okolí

Frymburk91 mPutování po Česku a poznávání jeho krás
Lipno nad Vltavou5 kmSkiareál Lipno
Rožmberk nad Vltavou15 kmHrad Rožmberk
Bad Leonfelden19 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Český Krumlov19 kmJezdecký klub Slupenec
Český Krumlov20 kmKostel svatého Víta
Český Krumlov21 kmStátní hrad a zámek Český Krumlov
Zlatá Koruna27 kmKlášter Zlatá Koruna
Freistadt31 kmFreistadt obchody
České Žleby38 kmLyžařský areál České Žleby
zobrazit vše
Linec41 kmLinz kempování
České Budějovice42 kmHvězdárna a Planetárium
České Budějovice42 kmVýstaviště České Budějovice
Waldkirchen43 kmWaldkirchen bazén
Netolice45 kmStátní zámek Kratochvíle
Nové Hrady47 kmStátní hrad Nové Hrady
Hluboká nad Vltavou48 kmStátní zámek Hluboká
 
 
facebook g+ twitter