Evropa > Černá Hora > Budva > Hotel Slovenska Plaža Lux

Informace o Hotel Slovenska Plaža Lux

Vítáme Vás na stránce Hotel Slovenska Plaža Lux na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Slovenska Plaža Lux, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Slovenska Plaža Lux, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Slovenska Plaža Lux.

  • Hotel Slovenska Plaža Lux

Hotel Slovenska Plaža Lux Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Lux Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Lux Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Lux Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Lux Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Lux Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Lux Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Lux Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Lux Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Lux Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Lux Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Lux Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Lux Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Lux Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Lux Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Lux Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Slovenska Plaža Lux Budva - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Slovenska Plaža Lux
Ulice:  Trg Slobode 1
Město:  85310 Budva
Země:  Černá Hora
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Slovenska Plaža Lux se nachází v Budvě, přímo u oblíbené pláže Slovenska. Nabízí bezplatné kabelové připojení k internetu, venkovní bazén a tenisový kurt. Všechny pokoje a apartmá mají kabelovou TV s plochou obrazovkou, ledničku, psací stůl a vlastní koupelnu se sprchou a fénem. Některé mají i balkon. V hotelu je několik barů a restaurací, kde si můžete pochutnat na různých rybích specialitách a čerstvých zákuscích. Najdete zde také lekce aerobiku a školu břišního tance a nechybí tu ani hřiště pro děti. Do středověkého centra Budvy s hradbami v benátském stylu a mnoha kostely dojdete za 10 minut. Město Budva je známé také svým rušným nočním životem. Sveti Stefan, malý ostrůvek a luxusní rezort, leží 9 km odtud. Hotel Slovenska Plaža Lux se nachází 20 km od města Kotor zapsaného na seznamu UNESCO a od letiště Tivat.

 
 
facebook g+ twitter