Asie > Libanon > Bejrút > Villa Clara Boutique Hotel

Informace o Villa Clara Boutique Hotel

Vítáme Vás na stránce Villa Clara Boutique Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Villa Clara Boutique Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Villa Clara Boutique Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Villa Clara Boutique Hotel.

  • Villa Clara Boutique Hotel

Villa Clara Boutique Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyVilla Clara Boutique Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyVilla Clara Boutique Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyVilla Clara Boutique Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyVilla Clara Boutique Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyVilla Clara Boutique Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyVilla Clara Boutique Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyVilla Clara Boutique Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyVilla Clara Boutique Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyVilla Clara Boutique Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyVilla Clara Boutique Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyVilla Clara Boutique Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyVilla Clara Boutique Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyVilla Clara Boutique Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyVilla Clara Boutique Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyVilla Clara Boutique Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyVilla Clara Boutique Hotel Bejrút - Pensionhotel - Hotely
Název:  Villa Clara Boutique Hotel
Ulice:  Ashrafieh , Mar Mkhayel
Město:  Beirut
Země:  Libanon
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3962 Kč
$165
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Villa Clara Boutique Hotel je situován v oblasti Mar Mikael v Ashrafiehu, blízko řady restaurací a uměleckých galerií a jen 5 minut jízdy od náměstí Mučedníků (Place des Martyrs) v centru Bejrútu. Hotel je součástí hotelového řetězce Chateaux et Hotels Collection a někdy bývá označován také jako Maison Particulière. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Všechny pokoje hotelu Villa Clara jsou zařízené v teplých barvách a mají vysoké stropy a nádherné staré mozaikové podlahy z mramoru. Najdete v nich satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Nechybí ani sdílený balkon. Hotel se pyšní řadou uměleckých děl, barem, 2 zahradami a restaurací, ve které se servírují autentická francouzská jídla připravovaná francouzským šéfkuchařem. Hotel poskytuje neplacené soukromé parkoviště a je vzdálený 10 minut jízdy od letiště v Bejrútu.


Důležité informace

Před cestou si zkontrolujte své vízové povinnosti.

 
 
facebook g+ twitter