> > > New Emerald Cove Hotel

Informace o New Emerald Cove Hotel

Vítáme Vás na stránce New Emerald Cove Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu New Emerald Cove Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt New Emerald Cove Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro New Emerald Cove Hotel.

  • New Emerald Cove Hotel

New Emerald Cove Hotel - Pensionhotel - HotelyNew Emerald Cove Hotel - Pensionhotel - HotelyNew Emerald Cove Hotel - Pensionhotel - HotelyNew Emerald Cove Hotel - Pensionhotel - HotelyNew Emerald Cove Hotel - Pensionhotel - HotelyNew Emerald Cove Hotel - Pensionhotel - HotelyNew Emerald Cove Hotel - Pensionhotel - HotelyNew Emerald Cove Hotel - Pensionhotel - HotelyNew Emerald Cove Hotel - Pensionhotel - HotelyNew Emerald Cove Hotel - Pensionhotel - HotelyNew Emerald Cove Hotel - Pensionhotel - HotelyNew Emerald Cove Hotel - Pensionhotel - HotelyNew Emerald Cove Hotel - Pensionhotel - HotelyNew Emerald Cove Hotel - Pensionhotel - HotelyNew Emerald Cove Hotel - Pensionhotel - HotelyNew Emerald Cove Hotel - Pensionhotel - HotelyNew Emerald Cove Hotel - Pensionhotel - Hotely
Název:  New Emerald Cove Hotel
Ulice:  Anse La Farine
Město:  9999 Baie Sainte Anne
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
7466 Kč
300 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdarotrnlelarzhja

Rychlý popis

New Emerald má vlastní soukromou pláž v Anse la Farine na ostrově Praslin. Tento hotel se nachází v klidné soukromé lokalitě a je přístupný pouze lodí. Klimatizované pokoje s telefonem a minibarem jsou rozptýlené v bujné tropické zahradě podél pobřeží. Postel je zahalená moskytiérou a ve vlastní koupelně najdete sprchu. Prostorná restaurace Hibiscus, 10 metrů od pláže, nabízí mezinárodní a kreolskou kuchyni. Každé ráno se podává bohatá snídaně formou bufetu a lze zajistit obědové balíčky. New Emerald Cove Hotel nabízí řadu aktivit včetně šnorchlování, plážového volejbalu a sportovního rybolovu. Exkurze po ostrově Praslin začínají z blízkého Baie Ste Anne. Můžete relaxovat u bazénu, který se nachází v těsné blízkosti pláže a nabízí výhled na ostrov La Digue a Round Island. Na požádání jsou k dispozici masáže.


Důležité informace

Upozorňujeme, že k hotelu se dostanete pouze lodí. Doprava je k dispozici za příplatek a je nutné upozornit ubytování předem. Pro další informace kontaktujte prosím přímo apartmány.

 
 
facebook g+ twitter