Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Wels Land > Wels > Hotel Viereckl ubytování Steinhaus bei Wels

Informace o Hotel Viereckl ubytování Steinhaus bei Wels

Vítáme Vás na stránce Hotel Viereckl ubytování Steinhaus bei Wels na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Viereckl ubytování Steinhaus bei Wels, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Viereckl ubytování Steinhaus bei Wels, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Viereckl ubytování Steinhaus bei Wels.

  • Hotel Viereckl ubytování Steinhaus bei Wels

Hotel Viereckl ubytování Steinhaus bei Wels Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Viereckl ubytování Steinhaus bei Wels Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Viereckl ubytování Steinhaus bei Wels Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Viereckl ubytování Steinhaus bei Wels Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Viereckl ubytování Steinhaus bei Wels Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Viereckl ubytování Steinhaus bei Wels Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Viereckl ubytování Steinhaus bei Wels Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Viereckl ubytování Steinhaus bei Wels Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Viereckl ubytování Steinhaus bei Wels Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Viereckl ubytování Steinhaus bei Wels Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Viereckl ubytování Steinhaus bei Wels Wels - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Viereckl Steinhaus bei Wels
Poloha:  Nedaleko města
Ulice:  Mairstr. 4
Město:  4600 Steinhaus bei Wels
Okres:  Wels Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Kontakt:  Claudia Viereckl
Tel.:  +43 7242 27066
Fax:  +43 7242 27066
Mapa:  přejít na mapu
www:  http://viereckl.at
e-mail:  pension@viereckl.at
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfreshuruhrronl

Hotel Viereckl, Steinhaus bei Wels, v blízkosti veletrhu. Také levné pokoje pro dělníky. Bezdrátové internetové připojení.

Poloha: Hotel-Penzion a pokoje pro montéry blízko města Wels. V klidném venkovském prostředí v blízkosti kostela Schauerberg. Snadno dostupné po dálnici Inntalautobahn je i město Linec. 5 minut jízdy autem nebo vlakem do centra města a na výstaviště města Wels.

Hotel garni, Penzion: Komfortní pokoje se sprchou, WC, TV se satelitním příjmem, Wi-Fi a snídaní. Domácí zvířata jsou povolena. Parkování zdarma před domem.

Pokoje pro dělníky, řemeslníky: Náš rodinný penzion je také oblíben cestujícími, mechaniky, řemeslníci, stavebními dělníky, návštěvníky a vystavovateli veletrhu. Pro slevy pro delší pobyty, prosím, kontaktujte nás.

Rekreace / Okolí: Město Wels s mnoha atrakcemi. Welios centrum s interaktivní expozici energie, lázně Schallerbach, ptačí park Schmiding a další. Rodina Viereckl má také vlastní koně a horský skot.

Zajímavosti v okolí

Sattledt6 kmSattledt ubytování
Wels6 kmWels výstava psů
Ansfelden23 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Linec30 kmLinz kempování
Vöcklabruck30 kmVöcklabruck nákupní centrum
Štýr31 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Ried im Innkreis41 kmRied im Innkreis
Nussdorf am Attersee46 kmNussdorf am Attersee
Grossraming48 kmGrossraming Lehnerhof
Bad Leonfelden50 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
 
Počet zhlédnutí za rok 2021: 4941 | Celkem: 17131
 
facebook g+ twitter