Evropa > Německo > Sasko > Zhořelec okres > Bad Muskau > Kulturhotel Fürst Pückler Park

Informace o Kulturhotel Fürst Pückler Park

Vítáme Vás na stránce Kulturhotel Fürst Pückler Park na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Kulturhotel Fürst Pückler Park, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Kulturhotel Fürst Pückler Park, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Kulturhotel Fürst Pückler Park.

  • Kulturhotel Fürst Pückler Park

Kulturhotel Fürst Pückler Park Bad Muskau - Pensionhotel - HotelyKulturhotel Fürst Pückler Park Bad Muskau - Pensionhotel - HotelyKulturhotel Fürst Pückler Park Bad Muskau - Pensionhotel - HotelyKulturhotel Fürst Pückler Park Bad Muskau - Pensionhotel - HotelyKulturhotel Fürst Pückler Park Bad Muskau - Pensionhotel - HotelyKulturhotel Fürst Pückler Park Bad Muskau - Pensionhotel - HotelyKulturhotel Fürst Pückler Park Bad Muskau - Pensionhotel - HotelyKulturhotel Fürst Pückler Park Bad Muskau - Pensionhotel - HotelyKulturhotel Fürst Pückler Park Bad Muskau - Pensionhotel - HotelyKulturhotel Fürst Pückler Park Bad Muskau - Pensionhotel - HotelyKulturhotel Fürst Pückler Park Bad Muskau - Pensionhotel - HotelyKulturhotel Fürst Pückler Park Bad Muskau - Pensionhotel - HotelyKulturhotel Fürst Pückler Park Bad Muskau - Pensionhotel - HotelyKulturhotel Fürst Pückler Park Bad Muskau - Pensionhotel - HotelyKulturhotel Fürst Pückler Park Bad Muskau - Pensionhotel - HotelyKulturhotel Fürst Pückler Park Bad Muskau - Pensionhotel - HotelyKulturhotel Fürst Pückler Park Bad Muskau - Pensionhotel - Hotely
Název:  Kulturhotel Fürst Pückler Park
Ulice:  Schloßstr. 8
Město:  02953 Bad Muskau
Okres:  Zhořelec okres
Kraj:  Sasko
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2094 Kč
82 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresrutrnlarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází v lázeňském městě Bad Muskau na okraji parku Fürsta Pücklera, který je na seznamu památek UNESCO, a nabízí útulné ubytování a stylovou restauraci s nabídkou zdravých pokrmů. Elegantní pokoje hotelu Kulturhotel Fürst Pückler mají nádherný výhled na zámek Muskau, park a historické tržiště. Pokoje jsou vybaveny kvalitním nábytkem, vlastní koupelnou a pohodlnými postelemi. V restauraci hotelu Kulturhotel Fürst Pückler si můžete pochutnat na lahodných regionálních specialitách i zdravých pokrmech a objednat si z bohaté nabídky nápojů. Během pobytu si udělejte čas na prohlídku krásného parku Fürsta Pücklera a okouzlujícího centra města. Kulturhotel Fürst Pückler se nachází méně než 1 km od hranice s Polskem.

Zajímavosti v okolí

Chotěbuz36 kmCottbus filmový festival
Budyšín46 kmBudyšín vánoční trhy
Zhořelec48 kmGörlitz u Polska
 
 
facebook g+ twitter