Informace o Plaza Etoile

Vítáme Vás na stránce Plaza Etoile na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Plaza Etoile, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Plaza Etoile, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Plaza Etoile.

  • Plaza Etoile

Plaza Etoile Paříž - Pensionhotel - HotelyPlaza Etoile Paříž - Pensionhotel - HotelyPlaza Etoile Paříž - Pensionhotel - HotelyPlaza Etoile Paříž - Pensionhotel - HotelyPlaza Etoile Paříž - Pensionhotel - HotelyPlaza Etoile Paříž - Pensionhotel - HotelyPlaza Etoile Paříž - Pensionhotel - HotelyPlaza Etoile Paříž - Pensionhotel - HotelyPlaza Etoile Paříž - Pensionhotel - HotelyPlaza Etoile Paříž - Pensionhotel - HotelyPlaza Etoile Paříž - Pensionhotel - HotelyPlaza Etoile Paříž - Pensionhotel - HotelyPlaza Etoile Paříž - Pensionhotel - HotelyPlaza Etoile Paříž - Pensionhotel - HotelyPlaza Etoile Paříž - Pensionhotel - HotelyPlaza Etoile Paříž - Pensionhotel - HotelyPlaza Etoile Paříž - Pensionhotel - Hotely
Název:  Plaza Etoile
Ulice:  21 Avenue de Wagram
Město:  75017 Paris
Okres:  Paříž okres
Kraj:  Ile de France (Paříž)
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2769 Kč
108 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Plaza Etoile stojí jen 3 minuty chůze od Vítězného oblouku a 4 minuty chůze od Champs Elysées. Nabízí bar, noční pokojovou službu a nepřetržitě otevřenou recepci. Pokoje, zařízené v moderním stylu, mají klimatizaci, TV s plochou obrazovkou, koupelnu s toaletními potřebami zdarma a některé z nich manželskou postel velikosti King a výhled na město. Plaza Etoile podává každé ráno snídani formou bufetu a na drink si můžete zajít do hotelového baru. V pěší vzdálenosti najdete několik restaurací. K dalším službám patří úschovna zavazadel, výtah a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ze stanice metra Charles de Gaulle- Etoile, vzdálené 200 metrů, se přímo dostanete k muzeu Louvre a Eiffelově věži.

 
 
facebook g+ twitter