Informace o Boutique Hotel Oasi

Vítáme Vás na stránce Boutique Hotel Oasi na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Boutique Hotel Oasi, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Boutique Hotel Oasi, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Boutique Hotel Oasi.

  • Boutique Hotel Oasi

Boutique Hotel Oasi Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Oasi Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Oasi Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Oasi Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Oasi Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Oasi Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Oasi Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Oasi Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Oasi Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Oasi Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Oasi Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Oasi Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Oasi Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Oasi Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Oasi Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Oasi Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Oasi Puntižela-Pula - Pensionhotel - Hotely
Název:  Boutique Hotel Oasi
Ulice:  Pješčana uvala X/12a
Město:  52100 Pula
Okres:  Pula okres
Kraj:  Istrijská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1762 Kč
69 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Boutique Hotel Oasi je situován na pobřeží poklidného zálivu Pješčana Uvala, jen pár kilometrů od pulzujícího města Pula. Hotel je obklopen bujnou středomořskou zelení a nabízí venkovní bazén, wellness centrum, restauraci, bar, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Jedná se o ekologický hotel, který k ohřevu vody a v chladnějších obdobích také k vytápění vnitřních prostor využívá solární energii. Všechny pokoje a apartmány mají podlahové vytápění s italskými parketami. Klimatizované pokoje a apartmány mají výhled na bazén nebo na moře, posezení, satelitní TV s plochou obrazovkou, minibar a vlastní koupelnu se sprchou, bezplatnými toaletními potřebami, županem a pantofli. V hotelové restauraci se připravují tradiční speciality a vegetariánská a makrobiotická jídla. Každé ráno si můžete dát snídani. Na místě je také kavárna, která je otevřená po celý den. U bazénu najdete lehátka a krytou terasu. Wellness centrum zahrnuje vířivku a sluneční terasu. Za příplatek a po předchozí rezervaci jsou k dispozici masáže. Konferenční místnost má kapacitu 40 osob. Boutique Hotel Oasi se nachází 200 metrů od oblázkové pláže, 100 metrů od autobusové zastávky, ze které jezdí spoje do 4 km vzdáleného centra města Pula se známým amfiteátrem a řadou dalších historických památek, 5 km od hlavního autobusového nádraží a 9 km od mezinárodního letiště v Pule.


Důležité informace

Upozorňujeme, že wellness centrum je k dispozici pouze po předchozí rezervaci, a to za příplatek.

Zajímavosti v okolí

Pula4 kmPula koloseum
Medulin8 kmMedulin kemp
Korenica33 kmKorenica monument
Poreč48 kmPoreč výlety
 
 
facebook g+ twitter