Informace o Villa Skula

Vítáme Vás na stránce Villa Skula na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Villa Skula, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Villa Skula, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Villa Skula.

  • Villa Skula

Villa Skula Postire - Pensionhotel - HotelyVilla Skula Postire - Pensionhotel - HotelyVilla Skula Postire - Pensionhotel - HotelyVilla Skula Postire - Pensionhotel - HotelyVilla Skula Postire - Pensionhotel - HotelyVilla Skula Postire - Pensionhotel - HotelyVilla Skula Postire - Pensionhotel - HotelyVilla Skula Postire - Pensionhotel - HotelyVilla Skula Postire - Pensionhotel - HotelyVilla Skula Postire - Pensionhotel - HotelyVilla Skula Postire - Pensionhotel - HotelyVilla Skula Postire - Pensionhotel - HotelyVilla Skula Postire - Pensionhotel - HotelyVilla Skula Postire - Pensionhotel - HotelyVilla Skula Postire - Pensionhotel - HotelyVilla Skula Postire - Pensionhotel - HotelyVilla Skula Postire - Pensionhotel - Hotely
Název:  Villa Skula
Ulice:  Stjepana Puliševića 13, Skrip
Město:  21410 Postira
Okres:  Chorvatsko
Kraj:  Chorvatsko
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Villa Skula sídlí ve 100 let staré vile uprostřed svěží zahrady v centru Skripu na ostrově Brač. Může se pochlubit venkovním bazénem, barem, restaurací a místností s kulečníkem. K dispozici je i Wi-Fi zdarma a parkoviště. Všechny pokoje zahrnují klimatizaci, satelitní TV a vlastní koupelnu se sprchou. Otevírá se z nich výhled na moře, do zahrady nebo na město. Hotelová restaurace servíruje tradiční lokální speciality a čerstvé mořské plody z místních zdrojů. Ráno se zde podává snídaně. Vila dále nabízí dětské hřiště, službu půjčení auta, skútrů i jízdních kol a možnost zajištění výletů k atrakcím v okolí. Ubytování je vzdálené 3 km od oblázkové pláže a 5 km od písčité pláže Lovrecina. Vilu dělí 8 km od přístaviště trajektů v Supetaru a nejbližší letiště se nachází ve Splitu. Za příplatek ubytování poskytuje kyvadlovou dopravu z přístavu.


Důležité informace

Upozorňujeme, že hotel má omezený počet přistýlek. Přistýlky jsou k dispozici podle momentální obsazenosti a hosté by o ně měli požádat již při rezervaci. Informujte prosím Villa Skula o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Bol12 kmBol Chorvatsko
Podstrana16 kmPodstrana San Antonio Hotel
Split22 kmSplit ubytování
Hvar25 kmHvar lezení
Brela26 kmBrela Makarska
Trogir34 kmTrogir památky
Makarska35 kmMakarska riviéra
Seget Donji36 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica38 kmSeget Vranjica dovolená
Marina45 kmMarina jachting
 
 
facebook g+ twitter