Evropa > Polsko > Varšava > H15 Boutique

Informace o H15 Boutique

Vítáme Vás na stránce H15 Boutique na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu H15 Boutique, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt H15 Boutique, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro H15 Boutique.

  • H15 Boutique

H15 Boutique Varšava - Pensionhotel - HotelyH15 Boutique Varšava - Pensionhotel - HotelyH15 Boutique Varšava - Pensionhotel - HotelyH15 Boutique Varšava - Pensionhotel - HotelyH15 Boutique Varšava - Pensionhotel - HotelyH15 Boutique Varšava - Pensionhotel - HotelyH15 Boutique Varšava - Pensionhotel - HotelyH15 Boutique Varšava - Pensionhotel - HotelyH15 Boutique Varšava - Pensionhotel - HotelyH15 Boutique Varšava - Pensionhotel - HotelyH15 Boutique Varšava - Pensionhotel - HotelyH15 Boutique Varšava - Pensionhotel - HotelyH15 Boutique Varšava - Pensionhotel - HotelyH15 Boutique Varšava - Pensionhotel - HotelyH15 Boutique Varšava - Pensionhotel - HotelyH15 Boutique Varšava - Pensionhotel - HotelyH15 Boutique Varšava - Pensionhotel - Hotely
Název:  H15 Boutique
Ulice:  ul. Poznańska 15
Město:  00-680 Warsaw
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2269 Kč
378 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Pětihvězdičkový H15 Boutique sídlí v působivé historické budově v centru Varšavy, kde se v předválečných dobách nacházelo sovětské velvyslanectví. Nabízí ubytování ve stylových apartmánech s bezplatným Wi-Fi a kávovarem. Každý apartmán je klimatizovaný a má moderní interiér a posezení. Hosté mohou relaxovat u satelitní LED TV. Některé apartmány mají balkon a ve všech najdete bezpečnostní schránku. K dispozici je kuchyňský kout s kávovarem Nespresso a bezplatnou fair trade kávou. V koupelně s kamennými obklady najdete toaletní potřeby zdarma. Hotelová restaurace Signature podává mezinárodní jídla ve stylu fusion a molekulární kuchyně. Na skleničku si můžete zajít do baru. H15 Boutique hotel se nachází jen 200 metrů od mnoha restaurací a hospod. Stanice metra Centrum se nachází 750 metrů od hotelu a hlavní vlakové nádraží je vzdálené 950 metrů.


Důležité informace

Upozorňujeme, že nabízená cena snídaně při rezervaci je již po slevě a je nižší než nabízená cena snídaně přímo na místě.

 
 
facebook g+ twitter