Informace o Der Stasta

Vítáme Vás na stránce Der Stasta na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Der Stasta, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Der Stasta, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Der Stasta.

  • Der Stasta

Der Stasta Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Stasta Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Stasta Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Stasta Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Stasta Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Stasta Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Stasta Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Stasta Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Stasta Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Stasta Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Stasta Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Stasta Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Stasta Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Stasta Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Stasta Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Stasta Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Stasta Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Der Stasta
Ulice:  Lehmanngasse 11
Město:  1230 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1487 Kč
58 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithurubgnoslhrrotrnlarzh

Rychlý popis

Rodinný Der Stasta Hotel se nachází v jižní části Vídně, půl hodiny jízdy městskou hromadnou dopravou z centra města. Nabízí restauraci s letní terasou, kde se podávají typické vídeňské pokrmy. Zdarma je k dispozici veřejné parkoviště. Wi-Fi je dostupné zdarma ve všech prostorách. Der Stasta Hotel poskytuje pokoje s dřevěným nábytkem z masivu, TV s plochou obrazovkou a koupelnou. Většina z nich má výhled do zahrady. Přímo naproti domu stojí nové nákupní centrum. K hotelu Der Stasta dojedete snadno autem z dálnice A22 sjezdem na Brunn am Gebirge.

Zajímavosti v okolí

Brunn am Gebirge4 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf5 kmMaria Enzersdorf ubytování
Vídeň11 kmVídeň vánoční trhy
Maria Lanzendorf12 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Schwechat15 kmSchwechat pevnost
Klosterneuburg20 kmKlosterneuburg basketbal
Gramatneusiedl20 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau20 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach27 kmAltlengbach hotely
Vídeňské Nové Město38 kmWiener Neustadt koně
zobrazit vše
Donnerskirchen39 kmDonnerskirchen golfové hriště
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Bruckneudorf41 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Herzogenburg47 kmHerzogenburg varhany
 
 
facebook g+ twitter