Evropa > Rakousko > Vídeň kraj > Vídeň okres > Vídeň > Best Western Plus Hotel Arcadia

Informace o Best Western Plus Hotel Arcadia

Vítáme Vás na stránce Best Western Plus Hotel Arcadia na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Best Western Plus Hotel Arcadia, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Best Western Plus Hotel Arcadia, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Best Western Plus Hotel Arcadia.

  • Best Western Plus Hotel Arcadia

Best Western Plus Hotel Arcadia Vídeň - Pensionhotel - HotelyBest Western Plus Hotel Arcadia Vídeň - Pensionhotel - HotelyBest Western Plus Hotel Arcadia Vídeň - Pensionhotel - HotelyBest Western Plus Hotel Arcadia Vídeň - Pensionhotel - HotelyBest Western Plus Hotel Arcadia Vídeň - Pensionhotel - HotelyBest Western Plus Hotel Arcadia Vídeň - Pensionhotel - HotelyBest Western Plus Hotel Arcadia Vídeň - Pensionhotel - HotelyBest Western Plus Hotel Arcadia Vídeň - Pensionhotel - HotelyBest Western Plus Hotel Arcadia Vídeň - Pensionhotel - HotelyBest Western Plus Hotel Arcadia Vídeň - Pensionhotel - HotelyBest Western Plus Hotel Arcadia Vídeň - Pensionhotel - HotelyBest Western Plus Hotel Arcadia Vídeň - Pensionhotel - HotelyBest Western Plus Hotel Arcadia Vídeň - Pensionhotel - HotelyBest Western Plus Hotel Arcadia Vídeň - Pensionhotel - HotelyBest Western Plus Hotel Arcadia Vídeň - Pensionhotel - HotelyBest Western Plus Hotel Arcadia Vídeň - Pensionhotel - HotelyBest Western Plus Hotel Arcadia Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Best Western Plus Hotel Arcadia
Ulice:  Max-Winter-Platz 5
Město:  1020 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1408 Kč
54 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Best Western Plus Hotel Arcadia otevřený v únoru 2013, sídlí v secesní budově, která se nachází pouhých 10 minut chůze od výstaviště Messe Wien a vlakového nádraží se stanicí metra Praterstern. Hosté mohou využít volný vstup do sauny a fitness centrum. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi. Klimatizované pokoje mají dřevěné podlahy, satelitní TV s plochou obrazovkou, minibar a bezpečnostní schránku. Ve vlastní koupelně najdete vanu nebo sprchu, bezplatné toaletní potřeby a fén. Na vyžádání jsou k dispozici župany a pantofle. Arcadia Hotel má snack bar a nepřetržitě otevřenou recepci. Na požádání a za příplatek je k dispozici služba praní a žehlení prádla. Tradiční rakouskou restauraci najdete pouhých 200 metrů daleko. Do centra Vídně a k sídlu OSN (Vienna International Centre) dojedete metrem za 10 minut. Na požádání a za příplatek lze zajistit dopravu na letiště.

Zajímavosti v okolí

Vídeň3 kmVídeň vánoční trhy
Schwechat11 kmSchwechat pevnost
Klosterneuburg11 kmKlosterneuburg basketbal
Maria Lanzendorf14 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Brunn am Gebirge16 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf17 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl23 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau32 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach36 kmAltlengbach hotely
Bruckneudorf38 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
zobrazit vše
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Mistelbach41 kmMistelbach an der Zaya
Donnerskirchen41 kmDonnerskirchen golfové hriště
Vídeňské Nové Město49 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter