Afrika > Tunisko > Mahdia > LTI Mahdia Beach

Informace o LTI Mahdia Beach

Vítáme Vás na stránce LTI Mahdia Beach na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu LTI Mahdia Beach, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt LTI Mahdia Beach, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro LTI Mahdia Beach.

  • LTI Mahdia Beach

LTI Mahdia Beach Mahdia - Pensionhotel - HotelyLTI Mahdia Beach Mahdia - Pensionhotel - HotelyLTI Mahdia Beach Mahdia - Pensionhotel - HotelyLTI Mahdia Beach Mahdia - Pensionhotel - HotelyLTI Mahdia Beach Mahdia - Pensionhotel - HotelyLTI Mahdia Beach Mahdia - Pensionhotel - HotelyLTI Mahdia Beach Mahdia - Pensionhotel - HotelyLTI Mahdia Beach Mahdia - Pensionhotel - HotelyLTI Mahdia Beach Mahdia - Pensionhotel - HotelyLTI Mahdia Beach Mahdia - Pensionhotel - HotelyLTI Mahdia Beach Mahdia - Pensionhotel - HotelyLTI Mahdia Beach Mahdia - Pensionhotel - HotelyLTI Mahdia Beach Mahdia - Pensionhotel - HotelyLTI Mahdia Beach Mahdia - Pensionhotel - HotelyLTI Mahdia Beach Mahdia - Pensionhotel - HotelyLTI Mahdia Beach Mahdia - Pensionhotel - HotelyLTI Mahdia Beach Mahdia - Pensionhotel - Hotely
Název:  LTI Mahdia Beach
Ulice:  Zone Touristique
Město:  5100 Mahdia
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
603 Kč
23 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrunofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

LTI Mahdia Beach se nachází v Mahdii, méně než 40 km od mezinárodního letiště v Monastiru. Sídlí v tradiční tuniské budově, má velký venkovní bazén a zahradu. Nachází se přímo na krásné pláži s jemným pískem v turistické oblasti Mahdie. Z celkem 463 hotelových pokojů je vidět do zahrady nebo na moře. Hotel nabízí 4 tematické restaurace: Sofra s tuniskou kuchyní, La Tienda se španělskou a La Cascatta s italskou kuchyní, snack bar i 4 bary. V hotelu je také tým bavičů, kteří plánují různé programy pro děti i dospělé. Na místě se zdarma můžete věnovat tréninku i vodním sportům. Odpočiňte si a užívejte si po celý den sluníčko, jemný písek a mořskou vodu na nejkrásnějším pobřeží Tuniska.


Důležité informace

Cena se službami all-inclusive zahrnuje snídani, oběd, večeři a nápoje od 6:00 do 24:00. V ceně ultra-inclusive je snídaně, oběd, večeře a nápoje 24 hodin denně.

 
 
facebook g+ twitter