Informace o Hotel Meyerhof

Vítáme Vás na stránce Hotel Meyerhof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Meyerhof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Meyerhof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Meyerhof.

  • Hotel Meyerhof

Hotel Meyerhof Lörrach - Pensionhotel - HotelyHotel Meyerhof Lörrach - Pensionhotel - HotelyHotel Meyerhof Lörrach - Pensionhotel - HotelyHotel Meyerhof Lörrach - Pensionhotel - HotelyHotel Meyerhof Lörrach - Pensionhotel - HotelyHotel Meyerhof Lörrach - Pensionhotel - HotelyHotel Meyerhof Lörrach - Pensionhotel - HotelyHotel Meyerhof Lörrach - Pensionhotel - HotelyHotel Meyerhof Lörrach - Pensionhotel - HotelyHotel Meyerhof Lörrach - Pensionhotel - HotelyHotel Meyerhof Lörrach - Pensionhotel - HotelyHotel Meyerhof Lörrach - Pensionhotel - HotelyHotel Meyerhof Lörrach - Pensionhotel - HotelyHotel Meyerhof Lörrach - Pensionhotel - HotelyHotel Meyerhof Lörrach - Pensionhotel - HotelyHotel Meyerhof Lörrach - Pensionhotel - HotelyHotel Meyerhof Lörrach - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Meyerhof
Ulice:  Baslerstraße 162
Město:  79539 Lörrach
Okres:  Lörrach okres
Kraj:  Bádensko-Württembersko
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1604 Kč
59 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel v centru města Lörrach nabízí odhlučněné pokoje s bezplatným Wi-Fi. Budete zde mít ideální zázemí pro prohlídku Basileje a výlety po Schwarzwaldu a Alsasku. Příjemný Hotel Meyerhof je vzdálený pouhých 10 minut chůze od vlakového nádraží Lörrach a 15 minut jízdy od výstaviště a letiště v Basileji. Hotel stojí na okraji městské pěší zóny, jen pár minut chůze od centra Burghof Lörrach, které je po celý rok dějištěm různých kulturních akcí a festivalů. Hned vedle hotelu najdete restauraci s nabídkou jídel středomořské kuchyně a spousta dalších restaurací na vás čeká v pěší vzdálenosti. Úschovna jízdních kol je k dispozici zdarma a podzemní parkoviště lze využít za malý denní poplatek. Zdarma obdržíte kartu Konus, s níž budete moci jezdit veřejnou dopravou bez placení.


Důležité informace

Pokud plánujete přijet po 21:00, kontaktujte prosím hotel předem pro kód ke vstupu. Kontaktní údaje jsou v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Lörrach991 mLörrach Rötteln
Rheinfelden / Baden12 kmRheinfelden Baden zámek Beuggen
Kandern12 kmKandern Golf
Auggen21 kmAuggen vinařská obec
Neuenburg am Rhein25 kmNeuenburg am Rhein muzeum
Ballrechten-Dottingen28 kmBallrechten-Dottingen víno
Albbruck36 kmAlbbruck hrad Rihburg
Oberrimsingen42 kmOberrimsingen Breisach
Freiburg im Breisgau46 kmFreiburg im Breisgau universita
Breisach am Rhein47 kmBreisach am Rhein brána Rheintor
 
 
facebook g+ twitter