Evropa > Chorvatsko > Zadarská župa > Nin > Zaton / Nin > Zaton Holiday Resort Mobile Homes

Informace o Zaton Holiday Resort Mobile Homes

Vítáme Vás na stránce Zaton Holiday Resort Mobile Homes na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Zaton Holiday Resort Mobile Homes, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Zaton Holiday Resort Mobile Homes, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Zaton Holiday Resort Mobile Homes.

  • Zaton Holiday Resort Mobile Homes

Zaton Holiday Resort Mobile Homes Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Mobile Homes Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Mobile Homes Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Mobile Homes Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Mobile Homes Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Mobile Homes Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Mobile Homes Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Mobile Homes Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Mobile Homes Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Mobile Homes Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Mobile Homes Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Mobile Homes Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Mobile Homes Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Mobile Homes Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Mobile Homes Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Mobile Homes Zaton / Nin - Pensionhotel - HotelyZaton Holiday Resort Mobile Homes Zaton / Nin - Pensionhotel - Hotely
Název:  Zaton Holiday Resort Mobile Homes
Ulice:  Draznikova 76T
Město:  23232 Zaton
Okres:  Nin
Kraj:  Zadarská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudanofislhrrotrnlarzh

Rychlý popis

Zaton Holiday Resort Mobile Homes je komplex situovaný jen 400 metrů od písečné a oblázkové pláže mezi městy Nin a Zaton. Nabízí 7 restaurací, sportovní zařízení, venkovní bazén a dětský koutek. Všechny mobilní domy jsou klimatizované a mají 2 ložnice, 2 koupelny a plně vybavený kuchyňský kout. V koupelnách je sprcha a k dispozici je i zařízená terasa. Hosté tu mohou zdarma využívat Wi-Fi a bezplatně parkovat. V restauracích se podávají tradiční speciality, pizza a pokrmy mezinárodní kuchyně. V komplexu je i supermarket. K dispozici jsou také turistické informace, kde si lze domluvit výlety do okolních národních parků. O zábavu hostů se stará animační tým, který organizuje workshopy a představení pro děti. Město Zadar je vzdálené jen 17 kilometrů a Národní park Paklenica 30 minut jízdy. Letiště Zadar leží od komplexu 30 km.

Zajímavosti v okolí

Privlaka5 kmPrivlaka u Zadaru
Zadar14 kmZadar Chorvatsko
Sukošan24 kmSukošan apartmány
Karin Gornji39 kmGornji Karin apartmány
Biograd na Moru40 kmBiograd na moru kemp
 
 
facebook g+ twitter