Informace o Hotel Zeppelin®

Vítáme Vás na stránce Hotel Zeppelin® na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Zeppelin®, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Zeppelin®, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Zeppelin®.

  • Hotel Zeppelin®

Hotel Zeppelin® Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Zeppelin® Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Zeppelin® Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Zeppelin® Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Zeppelin® Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Zeppelin® Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Zeppelin® Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Zeppelin® Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Zeppelin® Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Zeppelin® Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Zeppelin® Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Zeppelin® Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Zeppelin® Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Zeppelin® Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Zeppelin® Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Zeppelin® Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Zeppelin® Friedrichshafen - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Zeppelin®
Ulice:  Eugenstrasse 41/1
Město:  88045 Friedrichshafen
Okres:  Bodamské jezero okres
Kraj:  Bádensko-Württembersko
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1703 Kč
65 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento kouzelný soukromý hotel se nachází v centru města Friedrichshafen, v blízkosti letiště, na které vás taxi zaveze za 5 minut. 3hvězdičkový Minotel Hotel Zeppelin nabízí dobře vybavené a útulné pokoje s vlastním příslušenstvím a bezdrátovým přístupem na internet a přátelský personál i atmosféru. Ráno hotel podává bohatou snídani formou bufetu. Hotel Zeppelin má páru a finskou saunu, kde si na závěr dne můžete skvěle odpočinout. Hotel Zeppelin se nachází pouhých 150 metrů od vlakového nádraží a do 350 metrů od promenády Bodamského jezera, přístavu a starého města se školou a muzeem vzducholodí Zeppelin. U muzea se nabízí celá řada skvělých restaurací.


Důležité informace

Informujte prosím Hotel Zeppelin® o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Friedrichshafen695 mFriedrichshafen letiště
Bermatingen13 kmBermatingen Bodamské jezero
Meersburg am Bodensee17 kmMeersburg u Bodamského jezera
Esseratsweiler20 kmEsseratsweiler Achberg
Lindau / Bodamské jezero21 kmLindau Bodamské jezero
Kostnice23 kmKostnice lázně
Hörbranz24 kmHörbranz Hotel Bauer
Überlingen am Bodensee27 kmÜberlingen Bodamské jezero
Bregenz27 kmBregenz Festspielhaus
Wolfegg31 kmWolfegg Alttann
zobrazit vše
Hosskirch32 kmHosskirch ubytování
Dornbirn34 kmDornbirn Vorarlberg
Eglofs35 kmEglofs Syrgenstein
Hohenems37 kmHohenems Rakousko
Götzis39 kmGötzis desetiboj
Mellau46 kmMellau lyžování
Bad Buchau47 kmBad Buchau - rehabilitační klinika
Weitnau50 kmWeitnau Alttrauchburg
Sibratsgfäll50 kmSibratsgfäll Alpenrausch
 
 
facebook g+ twitter