Informace o Hotel Buchhorner Hof

Vítáme Vás na stránce Hotel Buchhorner Hof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Buchhorner Hof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Buchhorner Hof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Buchhorner Hof.

  • Hotel Buchhorner Hof

Hotel Buchhorner Hof Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Buchhorner Hof Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Buchhorner Hof Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Buchhorner Hof Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Buchhorner Hof Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Buchhorner Hof Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Buchhorner Hof Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Buchhorner Hof Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Buchhorner Hof Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Buchhorner Hof Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Buchhorner Hof Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Buchhorner Hof Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Buchhorner Hof Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Buchhorner Hof Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Buchhorner Hof Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Buchhorner Hof Friedrichshafen - Pensionhotel - HotelyHotel Buchhorner Hof Friedrichshafen - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Buchhorner Hof
Ulice:  Friedrichstr. 33
Město:  88045 Friedrichshafen
Okres:  Bodamské jezero okres
Kraj:  Bádensko-Württembersko
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1389 Kč
53 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento rodinný 4hvězdičkový hotel je jen 2 minuty chůze daleko od vlakového nádraží Friedrichshafen Stadt. Nabízí prvotřídní švábskou kuchyni a Wi-Fi připojení. K Bodamskému jezeru dojdete za 5 minut. Historický Hotel Buchhorner Hof poskytuje ubytování v prostorných pokojích s interiérem v jasných světlých barvách, s kabelovou TV, minibarem a koupelnou. Ke všem se snadno dostanete výtahem. Hotel Buchhorner Hof se může pochlubit také lázeňským areálem s tureckou parní lázní, finskou saunou a soláriem. K dispozici je také fitness centrum. V hotelu Buchhorner Hof se podává bohatá snídaně formou bufetu. V restauraci zařízené v tradičním stylu si můžete pochutnat na rybách z Bodamského jezera, sezónních specialitách, a k tomu si dát výtečné víno. Buchhorner Hof Hotel je dobrým výchozím bodem pro pěší i cyklistické výlety. Hotelové parkoviště je k dispozici na požádání.

Zajímavosti v okolí

Friedrichshafen886 mFriedrichshafen letiště
Bermatingen13 kmBermatingen Bodamské jezero
Meersburg am Bodensee17 kmMeersburg u Bodamského jezera
Esseratsweiler19 kmEsseratsweiler Achberg
Lindau / Bodamské jezero21 kmLindau Bodamské jezero
Kostnice23 kmKostnice lázně
Hörbranz24 kmHörbranz Hotel Bauer
Überlingen am Bodensee27 kmÜberlingen Bodamské jezero
Bregenz27 kmBregenz Festspielhaus
Wolfegg31 kmWolfegg Alttann
zobrazit vše
Hosskirch33 kmHosskirch ubytování
Dornbirn34 kmDornbirn Vorarlberg
Eglofs35 kmEglofs Syrgenstein
Hohenems37 kmHohenems Rakousko
Götzis38 kmGötzis desetiboj
Mellau46 kmMellau lyžování
Bad Buchau47 kmBad Buchau - rehabilitační klinika
Weitnau50 kmWeitnau Alttrauchburg
Sibratsgfäll50 kmSibratsgfäll Alpenrausch
 
 
facebook g+ twitter