Evropa > Bulharsko > Primorsko > Hotel Surf

Informace o Hotel Surf

Vítáme Vás na stránce Hotel Surf na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Surf, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Surf, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Surf.

  • Hotel Surf

Hotel Surf Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Surf Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Surf Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Surf Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Surf Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Surf Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Surf Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Surf Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Surf Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Surf Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Surf Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Surf Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Surf Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Surf Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Surf Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Surf Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Surf Primorsko - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Surf
Ulice:  Primorsko
Město:  8290 Primorsko
Země:  Bulharsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
872 Kč
34 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresitrubgnorotrarzh

Rychlý popis

Hotel Surf se nachází 120 metrů od písečné pláže na břehu Černého moře v Primorsku a má restauraci s letní zahrádkou, dětské hřiště a hřiště na volejbal. Všechny pokoje mají balkon s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, kabelovou TV a koupelnu se sprchovým koutem. V restauraci hotelu Surf se podávají mezinárodní jídla. Na místě si hosté mohou také zahrát různé společenské a deskové hry. Centrum města, autobusové nádraží a Aqua Park Primorsko jsou od hotelu vzdáleny do 1 km. Vzdálenost na letiště Burgas činí 65 km a na požádání a za poplatek sem hotel může pro hosty zajistit dopravu.


Důležité informace

K zajištění rezervace je třeba složit zálohu bankovním převodem. Hotel Surf bude po provedení rezervace hosty kontaktovat s příslušnými pokyny.

 
 
facebook g+ twitter