Afrika > Tunisko > Sousse > Riadh Palms- Family & Couples only

Informace o Riadh Palms- Family & Couples only

Vítáme Vás na stránce Riadh Palms- Family & Couples only na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Riadh Palms- Family & Couples only, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Riadh Palms- Family & Couples only, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Riadh Palms- Family & Couples only.

  • Riadh Palms- Family & Couples only

Riadh Palms- Family & Couples only Sousse - Pensionhotel - HotelyRiadh Palms- Family & Couples only Sousse - Pensionhotel - HotelyRiadh Palms- Family & Couples only Sousse - Pensionhotel - HotelyRiadh Palms- Family & Couples only Sousse - Pensionhotel - HotelyRiadh Palms- Family & Couples only Sousse - Pensionhotel - HotelyRiadh Palms- Family & Couples only Sousse - Pensionhotel - HotelyRiadh Palms- Family & Couples only Sousse - Pensionhotel - HotelyRiadh Palms- Family & Couples only Sousse - Pensionhotel - HotelyRiadh Palms- Family & Couples only Sousse - Pensionhotel - HotelyRiadh Palms- Family & Couples only Sousse - Pensionhotel - HotelyRiadh Palms- Family & Couples only Sousse - Pensionhotel - HotelyRiadh Palms- Family & Couples only Sousse - Pensionhotel - HotelyRiadh Palms- Family & Couples only Sousse - Pensionhotel - HotelyRiadh Palms- Family & Couples only Sousse - Pensionhotel - HotelyRiadh Palms- Family & Couples only Sousse - Pensionhotel - HotelyRiadh Palms- Family & Couples only Sousse - Pensionhotel - HotelyRiadh Palms- Family & Couples only Sousse - Pensionhotel - Hotely
Název:  Riadh Palms- Family & Couples only
Ulice:  Avenue 14 Janvier, 4039
Město:  4039 Sousse
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
681 Kč
26 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlarzhja

Rychlý popis

Riadh Palms stojí mezi palmami u jedné z nejkrásnějších pláží oceněných modrou vlajkou v Tunisku a nabízí komfortní ubytování s moderním zařízením v centru města Sousse. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. K zázemí patří několik bazénů. Venkovní bazén stylizovaný do tvaru hada, přes který se klenou 3 mosty, ovíjí malý centrální ostrůvek. K dispozici je také dětský bazén a krytý vyhřívaný bazén. Odpočívat můžete na lehátku ve stínu slunečníku. Pokoje a apartmá jsou útulné a vybavené veškerým moderním zařízením. Některé mají i balkon. Hotel Palms provozuje také několik restaurací a barů, kde se podávají chutné pokrmy a nápoje. Relaxovat můžete ve wellness centru Serenity se saunou, fitness centrem a nabídkou masáží.


Důležité informace

Při platbě kreditní kartou, včetně zálohy na první noc, je účtován příplatek ve výši 3 %. Jméno hosta na rezervaci musí být shodné se jménem na kreditní kartě použité při rezervaci. Při příjezdu musí být předložena kreditní karta použitá při rezervaci. Při úhradě zálohy bude na výpisu z vaší kreditní karty jako protiúčet uvedena společnost e-rev Ltd (e-rev UK Ltd), která hotel zastupuje. Upozorňujeme, že hotel nepřijímá rezervace od nemanželských párů. Pokud cestujete se svým partnerem, je třeba při check-inu předložit platný oddací list. Upozorňujeme, že toto ubytování je určeno pouze pro rodiny a páry.

 
 
facebook g+ twitter