Evropa > San Marino > San Marino > Hostaria da Lino

Informace o Hostaria da Lino

Vítáme Vás na stránce Hostaria da Lino na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hostaria da Lino, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hostaria da Lino, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hostaria da Lino.

  • Hostaria da Lino

Hostaria da Lino San Marino - Pensionhotel - HotelyHostaria da Lino San Marino - Pensionhotel - HotelyHostaria da Lino San Marino - Pensionhotel - HotelyHostaria da Lino San Marino - Pensionhotel - HotelyHostaria da Lino San Marino - Pensionhotel - HotelyHostaria da Lino San Marino - Pensionhotel - HotelyHostaria da Lino San Marino - Pensionhotel - HotelyHostaria da Lino San Marino - Pensionhotel - HotelyHostaria da Lino San Marino - Pensionhotel - HotelyHostaria da Lino San Marino - Pensionhotel - HotelyHostaria da Lino San Marino - Pensionhotel - HotelyHostaria da Lino San Marino - Pensionhotel - HotelyHostaria da Lino San Marino - Pensionhotel - HotelyHostaria da Lino San Marino - Pensionhotel - HotelyHostaria da Lino San Marino - Pensionhotel - HotelyHostaria da Lino San Marino - Pensionhotel - HotelyHostaria da Lino San Marino - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hostaria da Lino
Ulice:  Piazza Grande 47
Město:  47893 San Marino
Země:  San Marino
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1066 Kč
42 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hostaria Da Lino nabízí jednoduše zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi i klimatizací a má restauraci, která podává pokrmy místní a národní kuchyně. Nachází se 2 km od centra San Marina. Snídaně zahrnuje sladká jídla včetně moučníků a cereálií. Podává se formou bufetu na společné verandě. Menu v restauraci je k dispozici také v Braillově písmu. Městská lanovka je 50 metrů daleko a spojuje ubytování s centrem města. Ve vzdálenosti 50 metrů leží i zastávka autobusů, které míří do centra.


Důležité informace

Žádáme hosty, aby zařízení předem informovali o předpokládané době svého příjezdu. Tuto informaci můžete během rezervace napsat do políčka pro zvláštní požadavky, nebo zařízení kontaktujte přímo.

 
 
facebook g+ twitter