Informace o ibis Konstanz

Vítáme Vás na stránce ibis Konstanz na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu ibis Konstanz, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt ibis Konstanz, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro ibis Konstanz.

  • ibis Konstanz

ibis Konstanz Kostnice - Pensionhotel - Hotelyibis Konstanz Kostnice - Pensionhotel - Hotelyibis Konstanz Kostnice - Pensionhotel - Hotelyibis Konstanz Kostnice - Pensionhotel - Hotelyibis Konstanz Kostnice - Pensionhotel - Hotelyibis Konstanz Kostnice - Pensionhotel - Hotelyibis Konstanz Kostnice - Pensionhotel - Hotelyibis Konstanz Kostnice - Pensionhotel - Hotelyibis Konstanz Kostnice - Pensionhotel - Hotelyibis Konstanz Kostnice - Pensionhotel - Hotelyibis Konstanz Kostnice - Pensionhotel - Hotelyibis Konstanz Kostnice - Pensionhotel - Hotelyibis Konstanz Kostnice - Pensionhotel - Hotelyibis Konstanz Kostnice - Pensionhotel - Hotelyibis Konstanz Kostnice - Pensionhotel - Hotelyibis Konstanz Kostnice - Pensionhotel - Hotelyibis Konstanz Kostnice - Pensionhotel - Hotely
Název:  ibis Konstanz
Ulice:  Benediktinerplatz 9
Město:  78467 Konstanz
Okres:  Konstanz okres
Kraj:  Bádensko-Württembersko
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1226 Kč
47 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel poskytuje ubytování v elegantních pokojích jen 5 minut chůze od Bodamského jezera a historického centra Kostnice. Přímo naproti hotelu se nachází pláž a krytý bazén. Ibis Hotel Konstanz disponuje moderními, zvukotěsnými pokoji se satelitní TV, klimatizací a koupelnou s fénem. Ve společných prostorách a v některých pokojích je zdarma dostupné Wi-Fi. Ibis Konstanz denně připravuje vydatnou snídani formou bufetu. Občerstvení a nápoje si můžete dát v nepřetržitě otevřeném baru Rendez Vous a v létě můžete relaxovat na venkovní terase. Přímo kolem hotelu vede cyklostezka Bodensee a naproti budově se nachází dětské hřiště. Malebné ostrovy Mainau a Reichenau jsou odtud vzdáleny 15 minut jízdy autem. Hotel Ibis dělí 15 minut chůze od vlakového nádraží v Kostnici. Na místě je k dispozici úschovna jízdních kol a podzemní parkoviště.


Důležité informace

Upozorňujeme, že parkovat můžete ve veřejné parkovací garáži na náměstí Benediktinerplatz dostupné nonstop. Cena je 10 EUR za den. Tyto veřejné garáže pojmou vozy s maximální výškou 2 metry. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

Zajímavosti v okolí

Kostnice2 kmKostnice lázně
Meersburg am Bodensee8 kmMeersburg u Bodamského jezera
Überlingen am Bodensee11 kmÜberlingen Bodamské jezero
Bermatingen15 kmBermatingen Bodamské jezero
Friedrichshafen23 kmFriedrichshafen letiště
Gailingen32 kmGailingen am Hochrhein Bodamské jezero
Hosskirch37 kmHosskirch ubytování
Esseratsweiler42 kmEsseratsweiler Achberg
Lindau / Bodamské jezero42 kmLindau Bodamské jezero
Hörbranz46 kmHörbranz Hotel Bauer
zobrazit vše
Bregenz47 kmBregenz Festspielhaus
Wolfegg50 kmWolfegg Alttann
 
 
facebook g+ twitter