Evropa > Itálie > Benátsko > Benátky > Bibione > Hotel Pillon

Informace o Hotel Pillon

Vítáme Vás na stránce Hotel Pillon na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Pillon, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Pillon, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Pillon.

  • Hotel Pillon

Hotel Pillon Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Pillon Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Pillon Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Pillon Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Pillon Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Pillon Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Pillon Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Pillon Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Pillon Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Pillon Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Pillon Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Pillon Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Pillon Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Pillon Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Pillon Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Pillon Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Pillon Bibione - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Pillon
Ulice:  Via Maja 143
Město:  30028 Bibione
Okres:  Benátky
Kraj:  Benátsko
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudafironlarzh

Rychlý popis

Hotel Pillon se nachází na hlavní ulici v Bibione, pouhých 200 metrů od vlastní soukromé pláže a má gurmánskou restauraci a pokoje s vlastním balkonem. Zdarma je k dispozici soukromé parkoviště a Wi-Fi připojení. Všechny pokoje mají klimatizaci a vlastní koupelnu se sprchou a bezplatnými toaletními potřebami. Každý pokoj je vybaven satelitní TV a psacím stolem. Restaurace podává regionální pokrmy i středomořskou kuchyni. Díky poloze v centru města budete mít snadný přístup k obchodům, restauracím a barům. Pillon Hotel stojí 1 hodinu jízdy od města Jesolo s diskotékami a plážemi a Lignano Sabbiadoro je jen 11 km daleko.


Důležité informace

Pokud cestujete s dětmi, oznamte prosím hotelu předem jejich počet a věk. Miminka a malé děti se počítají také jako osoby, což je třeba mít na paměti při provádění rezervace.

Zajímavosti v okolí

Savudrija39 kmSavudrija golf
Umag43 kmUmag kemp
 
 
facebook g+ twitter