Evropa > Itálie > Trentino-Jižní Tyrolsko > Trento > Canazei > Chalet Vites Mountain Hotel

Informace o Chalet Vites Mountain Hotel

Vítáme Vás na stránce Chalet Vites Mountain Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Chalet Vites Mountain Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Chalet Vites Mountain Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Chalet Vites Mountain Hotel.

  • Chalet Vites Mountain Hotel

Chalet Vites Mountain Hotel Canazei - Pensionhotel - HotelyChalet Vites Mountain Hotel Canazei - Pensionhotel - HotelyChalet Vites Mountain Hotel Canazei - Pensionhotel - HotelyChalet Vites Mountain Hotel Canazei - Pensionhotel - HotelyChalet Vites Mountain Hotel Canazei - Pensionhotel - HotelyChalet Vites Mountain Hotel Canazei - Pensionhotel - HotelyChalet Vites Mountain Hotel Canazei - Pensionhotel - HotelyChalet Vites Mountain Hotel Canazei - Pensionhotel - HotelyChalet Vites Mountain Hotel Canazei - Pensionhotel - HotelyChalet Vites Mountain Hotel Canazei - Pensionhotel - HotelyChalet Vites Mountain Hotel Canazei - Pensionhotel - HotelyChalet Vites Mountain Hotel Canazei - Pensionhotel - HotelyChalet Vites Mountain Hotel Canazei - Pensionhotel - HotelyChalet Vites Mountain Hotel Canazei - Pensionhotel - HotelyChalet Vites Mountain Hotel Canazei - Pensionhotel - HotelyChalet Vites Mountain Hotel Canazei - Pensionhotel - HotelyChalet Vites Mountain Hotel Canazei - Pensionhotel - Hotely
Název:  Chalet Vites Mountain Hotel
Ulice:  Streda de Costa 161
Město:  38032 Canazei
Okres:  Trento
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4531 Kč
175 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitsvrubgdanoslrotrnlarzhja

Rychlý popis

Moderní 4hvězdičkový Chalet Vites Mountain Hotel byl otevřen v roce 2012 a nabízí bezplatné wellness. Nachází se v lyžařské oblasti Alba di Canazei, pouhých 150 metrů od lyžařského vleku Alba-Col dei Rossi. Pokoje jsou moderní, s parketovou podlahou, TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi zdarma a balkonem s výhledem na hory. V hotelu se každé ráno podává italská snídaně. Po celý den je také otevřený bar s nabídkou nápojů a občerstvení. Hosté mohou relaxovat ve wellnessu se saunou, parní saunou a zážitkovými sprchami. Chalet Vites stojí hned vedle zastávky skibusu, který jezdí ke sjezdovkám Belevdere-Canazei. Parkovat můžete na místě zdarma. Ve vzdálenosti 100 metrů od hotelu se nachází veřejný park s hřištěm a sportovní aréna. K lyžařskému vleku Ciampac je to odtud 200 metrů.


Důležité informace

Parkování venku je zdarma. Za příplatek můžete parkovat v garáži. Ceny se liší v závislosti na délce pobytu. Wellness centrum je otevřeno od 15:30 do 20:00.

Zajímavosti v okolí

Arabba di Livinallongo12 kmArabba di Livinallongo
 
 
facebook g+ twitter