Informace o Hotel Arnaria

Vítáme Vás na stránce Hotel Arnaria na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Arnaria, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Arnaria, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Arnaria.

  • Hotel Arnaria

Hotel Arnaria Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Arnaria Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Arnaria Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Arnaria Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Arnaria Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Arnaria Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Arnaria Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Arnaria Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Arnaria Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Arnaria Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Arnaria Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Arnaria Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Arnaria Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Arnaria Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Arnaria Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Arnaria Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Arnaria Ortisei - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Arnaria
Ulice:  Via Arnaria 15
Město:  39046 Ortisei
Okres:  Bolzano Jižní Tyrolsko
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
6152 Kč
240 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgfislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Rodinný hotel Arnaria nabízí bezplatný vstup do krytého wellness centra a zahradu o rozloze 3000 m² s vířivkou s celoročním provozem. Kyvadlová doprava jezdí zdarma k 1 km vzdáleným sjezdovkám Seceda a Alpi di Suisi. Tento moderní 4hvězdičkový hotel zahrnuje krytý bazén, saunu a turecké lázně, kde mají hosté bezplatný vstup. Najdete zde také knihovnu s vícejazyčnými knihami a zahradu s lehátky. Prostorné pokoje mají výhled na hory, tradiční dřevěný nábytek, satelitní TV a vyhřívaný sušák na ručníky v koupelně. Wi-Fi je zdarma dostupné ve všech prostorách. Arnaria Hotel podává snídani formou bufetu s domácí moučníky, vejci, sýry a dalšími pokrmy. Na terase můžete relaxovat s nápoji z baru. Hotel se nachází ve městě Ortisei a poskytuje bezplatné parkování a výborné autobusové spojení do okolních částí. V zimě jsou nabízeny sobotní lekce lyžování. V létě se můžete vydat na pěší túry i cyklistické výlety.


Důležité informace

Upozorňujeme, že v ceně polopenze nejsou zahrnuty nápoje.

Zajímavosti v okolí

Arabba di Livinallongo23 kmArabba di Livinallongo
 
 
facebook g+ twitter