Afrika > Senegal > Dakar > Hôtel Monaco Plage

Informace o Hôtel Monaco Plage

Vítáme Vás na stránce Hôtel Monaco Plage na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hôtel Monaco Plage, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hôtel Monaco Plage, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hôtel Monaco Plage.

  • Hôtel Monaco Plage

Hôtel Monaco Plage Dakar - Pensionhotel - HotelyHôtel Monaco Plage Dakar - Pensionhotel - HotelyHôtel Monaco Plage Dakar - Pensionhotel - HotelyHôtel Monaco Plage Dakar - Pensionhotel - HotelyHôtel Monaco Plage Dakar - Pensionhotel - HotelyHôtel Monaco Plage Dakar - Pensionhotel - HotelyHôtel Monaco Plage Dakar - Pensionhotel - HotelyHôtel Monaco Plage Dakar - Pensionhotel - HotelyHôtel Monaco Plage Dakar - Pensionhotel - HotelyHôtel Monaco Plage Dakar - Pensionhotel - HotelyHôtel Monaco Plage Dakar - Pensionhotel - HotelyHôtel Monaco Plage Dakar - Pensionhotel - HotelyHôtel Monaco Plage Dakar - Pensionhotel - HotelyHôtel Monaco Plage Dakar - Pensionhotel - HotelyHôtel Monaco Plage Dakar - Pensionhotel - HotelyHôtel Monaco Plage Dakar - Pensionhotel - HotelyHôtel Monaco Plage Dakar - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hôtel Monaco Plage
Ulice:  Bel Air
Město:  10898 Dakar
Země:  Senegal
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1357 Kč
36000 CFA
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrudanofitrnlarzhja

Rychlý popis

Hôtel Monaco Plage se pyšní soukromou pláží s restaurací a půjčovnou vodních skútrů. Nachází se 5 minut od centra Dakaru, uprostřed tropické vegetace s kokosovými palmami. Ve všech pokojích a apartmá hotelu Monaco Plage najdete klimatizaci a satelitní TV. Některé mají i vlastní balkón s výhledem na ostrov Gorée nebo do zahrady. V restauraci se každé ráno podávají snídaně a místní speciality si můžete vychutnat na terase u pláže. Hosté také mohou relaxovat v baru u skleničky osvěžujícího koktejlu. Ve všech společných prostorách hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. V hotelu se můžete objednat na masáž a najdete zde i obchod se suvenýry. Personál nepřetržitě otevřené recepce vám pomůže zajistit transfery na letiště Léopold Sédar Senghor a parkovat můžete u hotelu zdarma na hotelovém parkovišti.

 
 
facebook g+ twitter