> > > Akzent Hotel Löwen

Informace o Akzent Hotel Löwen

Vítáme Vás na stránce Akzent Hotel Löwen na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Akzent Hotel Löwen, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Akzent Hotel Löwen, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Akzent Hotel Löwen.

  • Akzent Hotel Löwen

Akzent Hotel Löwen - Pensionhotel - HotelyAkzent Hotel Löwen - Pensionhotel - HotelyAkzent Hotel Löwen - Pensionhotel - HotelyAkzent Hotel Löwen - Pensionhotel - HotelyAkzent Hotel Löwen - Pensionhotel - HotelyAkzent Hotel Löwen - Pensionhotel - HotelyAkzent Hotel Löwen - Pensionhotel - HotelyAkzent Hotel Löwen - Pensionhotel - HotelyAkzent Hotel Löwen - Pensionhotel - HotelyAkzent Hotel Löwen - Pensionhotel - HotelyAkzent Hotel Löwen - Pensionhotel - HotelyAkzent Hotel Löwen - Pensionhotel - HotelyAkzent Hotel Löwen - Pensionhotel - HotelyAkzent Hotel Löwen - Pensionhotel - HotelyAkzent Hotel Löwen - Pensionhotel - HotelyAkzent Hotel Löwen - Pensionhotel - HotelyAkzent Hotel Löwen - Pensionhotel - Hotely
Název:  Akzent Hotel Löwen
Ulice:  Obere Seestraße 4
Město:  88085 Langenargen
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2264 Kč
89 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofitrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento klidný 4hvězdičkový hotel na břehu Bodamského jezera je vhodnou základnou pro vodní sporty a cyklistické výlety v jedné z nejkrásnějších prázdninových destinací v Německu. Rodinný hotel Akzent Hotel Löwen nabízí pestře zdobené, prostorné pokoje s mahagonovým nábytkem a scénickým výhledem na jezero a Alpy. Po bohaté snídaně formou bufetu můžete využít některé z jízdních kol hotelu Löwen a prozkoumat malebnou krajinu nebo si vychutnat aktivity včetně plachtění a turistiky. Dále můžete obdivovat kulturní památky, jako je klášter Reichenau, který je na seznamu UNESCO. Dopřejte si vydatné německé speciality a mezinárodní oblíbené lahůdky v restauraci hotelu Löwen, který se může pochlubit rozsáhlým vinným lístkem. Odpočiňte si s osvěžujícím nápojem v baru Löwenbar.


Důležité informace

Městská daň (německy Kurtaxe) na osobu a noc je uvedená v maximální možné výši a mimo hlavní sezónu může být nižší.

Zajímavosti v okolí

Friedrichshafen9 kmFriedrichshafen letiště
Lindau / Bodamské jezero14 kmLindau Bodamské jezero
Esseratsweiler14 kmEsseratsweiler Achberg
Hörbranz17 kmHörbranz Hotel Bauer
Bregenz19 kmBregenz Festspielhaus
Bermatingen21 kmBermatingen Bodamské jezero
Meersburg am Bodensee24 kmMeersburg u Bodamského jezera
Dornbirn26 kmDornbirn Vorarlberg
Hohenems29 kmHohenems Rakousko
Kostnice30 kmKostnice lázně
zobrazit vše
Götzis31 kmGötzis desetiboj
Eglofs31 kmEglofs Syrgenstein
Wolfegg32 kmWolfegg Alttann
Überlingen am Bodensee34 kmÜberlingen Bodamské jezero
Mellau38 kmMellau lyžování
Hosskirch39 kmHosskirch ubytování
Sibratsgfäll42 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Weitnau45 kmWeitnau Alttrauchburg
 
 
facebook g+ twitter