> > > SeeVital Hotel Schiff

Informace o SeeVital Hotel Schiff

Vítáme Vás na stránce SeeVital Hotel Schiff na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu SeeVital Hotel Schiff, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt SeeVital Hotel Schiff, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro SeeVital Hotel Schiff.

  • SeeVital Hotel Schiff

SeeVital Hotel Schiff - Pensionhotel - HotelySeeVital Hotel Schiff - Pensionhotel - HotelySeeVital Hotel Schiff - Pensionhotel - HotelySeeVital Hotel Schiff - Pensionhotel - HotelySeeVital Hotel Schiff - Pensionhotel - HotelySeeVital Hotel Schiff - Pensionhotel - HotelySeeVital Hotel Schiff - Pensionhotel - HotelySeeVital Hotel Schiff - Pensionhotel - HotelySeeVital Hotel Schiff - Pensionhotel - HotelySeeVital Hotel Schiff - Pensionhotel - HotelySeeVital Hotel Schiff - Pensionhotel - HotelySeeVital Hotel Schiff - Pensionhotel - HotelySeeVital Hotel Schiff - Pensionhotel - HotelySeeVital Hotel Schiff - Pensionhotel - HotelySeeVital Hotel Schiff - Pensionhotel - HotelySeeVital Hotel Schiff - Pensionhotel - HotelySeeVital Hotel Schiff - Pensionhotel - Hotely
Název:  SeeVital Hotel Schiff
Ulice:  Marktplatz 1
Město:  88085 Langenargen
Země:  
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

SeeVital Hotel v soukromém vlastnictví se nachází přímo u Bodamského jezera, nedaleko všech turistických atrakcí a výstaviště Friedrichshafen. Na terase a v restauraci s krásnými výhledy se podávají místní jídla. Všechny pokoje mají moderní interiér ve světlých barvách a byly renovované roku 2013. SeeVital Hotel Schiff poskytuje pokoje vybavené TV s plochou obrazovkou, minibarem a moderní koupelnou s fénem. Hotelová restaurace podává sezonní jídla, lokální produkty a gurmánské pokrmy. Každé ráno se připravuje snídaně formou bufetu. Na vyžádání lze připravit jídla bez laktózy či lepku. Hosté mohou výhledy na jezero obdivovat z panoramatických oken nebo v létě z terasy u venkovního baru. Lze si objednat také polopenzi. Lázeňské a wellness centrum s výhledem na jezero zahrnuje saunu, bio saunu, infračervenou saunu a relaxační místnost. Hosté si mohou objednat ajurvédské procedury a masáže nebo si v eVitariu dopřát revitalizační koupel. K nejoblíbenějším zajímavostem v okolí patří Lindau (13,5 km), ostrov Mainau (37 km), Meersburg (28 km) a muzeum staveb na kůlech (35 km). SeeVital Hotel se nachází přímo na nábřeží, 250 metrů od přístavu a 600 metrů od vlakového nádraží v Langenargen. Během letní sezóny si hosté mohou zapůjčit hotelovou motorovou jachtu.


Důležité informace

Za domácí zvířata se platí poplatek 11 EUR, ve kterém není zahrnuta potrava. Upozorňujeme, že hosté, kteří přijedou mimo provozní dobu, musí hotel kontaktovat předem. Recepce zavírá ve 22:00. Informujte prosím SeeVital Hotel Schiff o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Friedrichshafen9 kmFriedrichshafen letiště
Lindau / Bodamské jezero14 kmLindau Bodamské jezero
Esseratsweiler14 kmEsseratsweiler Achberg
Hörbranz17 kmHörbranz Hotel Bauer
Bregenz19 kmBregenz Festspielhaus
Bermatingen21 kmBermatingen Bodamské jezero
Meersburg am Bodensee24 kmMeersburg u Bodamského jezera
Dornbirn26 kmDornbirn Vorarlberg
Hohenems29 kmHohenems Rakousko
Kostnice29 kmKostnice lázně
zobrazit vše
Götzis31 kmGötzis desetiboj
Eglofs31 kmEglofs Syrgenstein
Wolfegg32 kmWolfegg Alttann
Überlingen am Bodensee34 kmÜberlingen Bodamské jezero
Mellau38 kmMellau lyžování
Hosskirch39 kmHosskirch ubytování
Sibratsgfäll43 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Weitnau45 kmWeitnau Alttrauchburg
 
 
facebook g+ twitter