> > > Hotel The Medusa

Informace o Hotel The Medusa

Vítáme Vás na stránce Hotel The Medusa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel The Medusa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel The Medusa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel The Medusa.

  • Hotel The Medusa

Hotel The Medusa - Pensionhotel - HotelyHotel The Medusa - Pensionhotel - HotelyHotel The Medusa - Pensionhotel - HotelyHotel The Medusa - Pensionhotel - HotelyHotel The Medusa - Pensionhotel - HotelyHotel The Medusa - Pensionhotel - HotelyHotel The Medusa - Pensionhotel - HotelyHotel The Medusa - Pensionhotel - HotelyHotel The Medusa - Pensionhotel - HotelyHotel The Medusa - Pensionhotel - HotelyHotel The Medusa - Pensionhotel - HotelyHotel The Medusa - Pensionhotel - HotelyHotel The Medusa - Pensionhotel - HotelyHotel The Medusa - Pensionhotel - HotelyHotel The Medusa - Pensionhotel - HotelyHotel The Medusa - Pensionhotel - HotelyHotel The Medusa - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel The Medusa
Ulice:  Schafgasse 10
Město:  88131 Lindau
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1577 Kč
64 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento nekuřácký rodinný hotel se nachází v centru města Lindau u Bodamského jezera a svým hostům nabízí Wi-Fi zdarma a elegantní jídelnu pro podávání snídaní. Nádraží i přístav ve městě Lindau se nachází 500 metrů od hotelu. Hotel The Medusa nabízí prostorné pokoje s nejrůznějším zařízením v moderním i venkovském stylu. Každý pokoj má TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Všechny pokoje jsou přístupné výtahem. Bohatá snídaně formou bufetu s teplými i studenými pokrmy se podává ve stylové jídelně hotelu Medusa. Živá pěší zóna ve městě Lindau se nachází pouhých 100 metrů odtud. Z nedalekého přístavu v Lindau vyplouvají trajekty do sousedního Rakouska a Švýcarska. Hotel The Medusa je vzdálen 3 minuty chůze od veřejného parkoviště.


Důležité informace

Upozorňujeme, že veškeré přistýlky musí hotel potvrdit předem. Plánujete-li přijet po 18:00, informujte o tom prosím Hotel The Medusa předem. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení vaší rezervace. Upozorňujeme, že hosté přistižení při kouření v hotelu mohou dostat pokutu. Upozorňujeme, že hosté na přistýlce platí za snídani 7 EUR na den.

Zajímavosti v okolí

Lindau / Bodamské jezero3 kmLindau Bodamské jezero
Hörbranz6 kmHörbranz Hotel Bauer
Bregenz7 kmBregenz Festspielhaus
Esseratsweiler9 kmEsseratsweiler Achberg
Dornbirn16 kmDornbirn Vorarlberg
Friedrichshafen20 kmFriedrichshafen letiště
Hohenems21 kmHohenems Rakousko
Eglofs23 kmEglofs Syrgenstein
Götzis24 kmGötzis desetiboj
Mellau27 kmMellau lyžování
zobrazit vše
Sibratsgfäll30 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Wolfegg32 kmWolfegg Alttann
Bermatingen33 kmBermatingen Bodamské jezero
Weitnau36 kmWeitnau Alttrauchburg
Meersburg am Bodensee36 kmMeersburg u Bodamského jezera
Kostnice42 kmKostnice lázně
Überlingen am Bodensee46 kmÜberlingen Bodamské jezero
Hosskirch48 kmHosskirch ubytování
Braz bei Bludenz48 kmBraz bei Bludenz golf
 
 
facebook g+ twitter